Skoči na vsebino

Splošna debata (started by mancSLO)


Recommended Posts

Enostavno če hočte da bo več folka, novega folka, obvezno nardit prvi pogon, reč bo enostvna, delamo po wtcc stilu, zabaval se bomo vsi na polno, nastvaitve ne bodo tko nore in pomebne, in pač glavna sezona, če se mene ?? bi bilo nekaj v tem stilu, ne da je zadnji pogon, velik kroog, velik nastavitev, če bo tako bodo prve 3 dirke zanimive, pol se bo nehal, nucamo nekaj DA NAS BO 15 modelov na kupu v 1 sekundi, ne da bodo razlike...

 

Forsiram tudi zato, da imamo datume urejen, ker jaz bi GTSS sezono našo prilagodil, da nimamo na isti dan tekmovanja, in s tem bi vam probal anredit res OK mal večjo reklamo, pač furmao dve zanimive lige, na ps4 konzoli in pc sistemu, ker imam folk vmes ki vozi tudi na pcju,e nako bom jaz itd...

 

Vse skup je le moje mnenje, sem pa enakega mnenja kot skupušnik, počasnej bo šlo, bolj bo noro, moje mennej, ne bo razlik, vsi bomo narajcan....

Link to post
Deli na drugih straneh
  • Odgovori 167
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo, stvar je taka. Postavil sem tri 24/7 serverje (AC, rF2, R3E) za potencialno touring prvenstvo. Treba bo še potestirat če lahko vse trije naenkrat tečejo brez problemov. AC Server name

Mogoče se javimo še tisti, ki bomo probal peljat karkoli bo organizirano. Čas za furat si bom probal nekako najt, za organizirat pa vem koliko ga pobere in ne bom nič obljubljal pomoči. Seveda, če bom

Lepo, da gre enkrat debata v smer koncepta prvenstva in ne naslova igre v kateri se bo vozilo. Je pa res, da trenutne razmere na trgu narekujejo, da se ne da v vsakem naslovu vozit vsega. Ključnega po

Posted Images

Lepo, da gre enkrat debata v smer koncepta prvenstva in ne naslova igre v kateri se bo vozilo. Je pa res, da trenutne razmere na trgu narekujejo, da se ne da v vsakem naslovu vozit vsega. Ključnega pomena so tu kombinacije avtov in prog. Mnogi se ne bodo strinjali, ampak za res dobra prvenstva turnih fwd avtomobilov sta trenutno na trgu primerni le dva naslova. R3E in Automobilista. R3E s svojimi wtcc packi in prihajajočim wtcr packom. Automobilista pa s Copa Marcas (fwd Brazilski btcc), Supercars V8 in predvsem Mini Chalenge serijo, v navezi z res atraktivnimi kratkimi Brazilskimi progami, ki se jih vsak hitro nauči, nudijo pa odlične boje na nož.

Ni pa res, da je tovrstna kombinacija že garancija za 15 dirkačev v eni sekundi. Tega ne nudi nobena, še tako počasna kombinacija. Voznikov skill lahko tudi pri avtih z manjšo močjo in dvema-tremi tehnično zahtevnimi ovinki na progi, naredi razliko 0.5s ali več na krog. To dnevno videvam na Racedepartment club eventih. Za dobre strnjene čase in kvalitetno dirkanje je zagotovilo le eno; ogromno vaje vseh udeleženih. Bližnjic tu ni!! Mal manj po discordu pisat, pa mal več dirkat :P

Kdorkoli bo le uletu na Q (al pa še to ne) in potem na race, bo zagotovo slabo vplival na potek dirke, tudi če je še ne vem kako hiter in tehnično podkovan. Na neki točki bo ziher zaj**al nekoga s prepoznim zaviranjem.

Problem "lahkih" avtov, kot jih omenja Skopušnik, je ta, da vozniki ne delajo prav veliko napak in če se kolona malce raztegne, je potem celo dirko vlakec. Mnogokrat se to zgodi tudi pri GT3 avtih. GTE je že malce druga pesem. Brez ABS-a je ogromno bojev na zaviranjih povsem negotovih.

Do nedavnega sem bil prepričan, da več dirkačev na gridu prinese boljšo dirkaško izkušnjo. Pa vendarle moram malce spremenit to prepričanje. Ja, za Endurance multiclass dirke je res super, če je 40+ udeležencev. Za sprint dirke pa je to za moje pojme preveč. Odkar je enurance pack zunaj za rF2, so gridi na RD vedno polni - 45 dirkalnikov. Zgleda fajn, to je pa tud vse. Počutiš se pa kot bi Quake3 Arena nažigal 20min. Enga na sredini grida zavrti, pa gre pol grida v franže v prvem krogu, ker se enostavno ne da izognit mayhemu. 20 se mi zdi neka taka dobra cifra. Tud 10 je ok, če se natrenira zadevo ;)

Če boste hotl imet dobra prvenstva, boste v prvi vrsti moral za to poskrbet sami - kot udeleženci. Predvsem se ne omejujte z naslovi. Vsaka od petih najboljših simulacij na trgu v nečem izstopa in v glavnem nudijo povsem zadovoljivo dirkanje. Če niso posredi finance ali pa podpora za VR, ni razloga za ignoriranje oz neorganizacijo prvenstva.

p.s. Tega nism spisal, ker bi sam imel kakršnekoli želje po prvenstvu na sloracingu. Moj dirkaški urnik je takorekoč poln :) Pač sem opazil, da še vedno iščete idealne recepte in kombinacije. Recept je pa na žalost samo en. Organizator organizira (ali pa ne) - uporabniki se dogodka udeležijo (ali pa ne).

Link to post
Deli na drugih straneh

No krasno da se nekaj dogaja in so misli usmerjene v pravo smer (prvenstvo). Smo se kar polenili, pa neke volje ni bilo več zadnje čase. Ravno tako se je folk raztepel po različnih serijah.

Meni je bilo tu gor najboljše prvenstvo z GT3 avti. Več različnih, eni boljši na eni stezi, drugi na drugi, vedno sem imel dovolj dela z okolico, da mi ni bilo dolgčas in tisti, ki smo vztrajali do konca, smo se tudi marsikaj naučili. 

Tudi BMW prvenstvo ni bilo švoh, tudi tam sem imel hude boje, tako da neke hude prednosti ne dajem ne počasnim ne hitrim avtom. Ne takim, ki imajo en kup stvari za poštimati v setupu, ne takim kjer samo natakneš soft gume in hajd na pisto. Tako kot že zgoraj rečeno, če hočeš biti notri, je potrebno v to vložiti nekaj truda in trenirati. Enim je dovolj 20 krogov, enim 200.  Odvisno tudi od cilja. Lahko daš za vozit otroške vozičke, pa bo najhitrejši tisti, ki si bo vsaj prebral navodila, kako se vozek premika in kako se ga razstavi in sestavi :D  

Karkoli bo bom zraven, ker že komaj čakam da spet ožamem kak krog z vami carji. 

 

Link to post
Deli na drugih straneh

Lahk se neko usporedno anketo dela, prvi zadnji pogon itd...

 

Sicer jaz sm za prvega in sem 90% da bo sezona k wttc zgodbe 10let nazaj...dam roko u ohi... :)

 

Treba dat čas za prijave 2meseca, treba vedt točno kaj se fura, treba vedt kej bodo reklame, treba dat enen 100e za le reklamo, in garantiram, da bo cca 20 do 30 folka stalnega...

Mi pa res ni ok slišat da se dela neko prvenstvo in da bo na konc 10 folka ki dobr vozjo in uzivajo pa se neha, fali nov folk, fali nekaj da bomo vsi dokaj enkopravni, oz če boš minimalno treniral, da si hitr dobr, dost hitr in pdoobne pesmi, povem zase da grem vozit neko gt3 serijo zadnji pogodn, imam dost več dela za treninge, kto prvi pogon, in sm 100% da večina ki toliko vozi kot jaz, je povsod enaka pesem, edin da si spet rojen pod zvedo , kto g Bonča, pol ni panike, sm takih jaz bore mal poznam :) 

Link to post
Deli na drugih straneh
  • 3 weeks later...

Dejmo se vsaj en korak naprej pomaknit, ne vem zakaj ni volje in ni volje...pa vas ni malo!!

 

En špil, eno tekmovanje in pejmo na polno tole delat...naj živi pc scena, ne bit tko leni...in (opažam el eno, raj se kregate kregamo, kto da neki nardimo, haloo....ne vem no...škoda, pa taki nori časi ko smo wttc fural so bli, da me danes mrazi po roki, kocine u lččlluftu, tko da ajmo dejmo, naredmo neki...

 

en mini piknik bomo anredil za gt s člane, če bi kdo bil poleg enako zaradi pc dirkačin res vabljeni,s e mal pogovrimo, kako idejo ven poknemo, hvala svem!

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...