Skoči na vsebino

Stran


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 628
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Po dveh letih aktivnega udejstvovanja je napočil čas, da administracijo in organizacijo počasi izročim v nove roke. Tako je sedaj uradni administrator portala @enjoyer83,jaz pa se zaenkrat umikam na p

Namenoma!

IE se uporablja sam za chrome ali firefox zloadat in nikoli več. 

Posted Images

  • 2 weeks later...

Če je možno, predlagam, da bi bilo kje okno serverjev naših članov. In po tem zraven zelen oziroma rdeč banner, da bi ob obisku strani vedel, kje kaj dogaja.

Omg, za mobilca imam predebele prste :twisted: , zato popravljam slovnične cvetke...

Uredil - mancSLO
Link to post

Pravkar sem se pozanimal pri enemu kolegu iz Anglije, ki je imel tak sistem za rFactor na svoji spletni strani. Tisto je delovalo preko liveracers, za AC pa je rekel, da trenutno ne obstaja nič podobnega (kolikor ve) in da bo verjetno objavljeno na liveracers, če bo kdaj možno.

Je pa super ideja, verjetno bi se nas marsikdaj nabralo ene 10 komadov, če bi že na forumu videli polne serverje :)

Link to post

Ja, tole sem tudi jaz že preverjal pa za Assetto Corsa zaenkrat žal nič še ne obstaja ... Varjanta bi bla, da nekako omogočim, da vsak vpiše svoj server in potem označi, ko je online, samo to bi pomenilo, da bi vsem moral dati dostop do enga backenda ali pa bi uporabniki morali sporočati meni, da bi to vklapljal. Kar pa je malo nerodno, ker nisem vedno prisoten.

Link to post

No, to tud js pogrešam, sploh sedaj, ko so oldschool serverji popularni, js pa na štiri-izmenskem šihtu. Kaj pa če bi kdo naredil android aplikacijo in bi lastniki preko nje le prižgali "zelen semafor" oz "online"? Uporabnikom bi pa potem aplikacija spustila nek notification v obliki zvoka or smth., da je server online. Podobno kot na Rezultati, ko pade gol :D

Link to post

Matjaž, sej tu na SloRacingu večinoma te serverje postavlja samo nekaj ljudi, tako, da bi mogoče samo tem omogočil ta dostop do enga backenda...

Link to post

Kaj pa če bi samo 2 pasice (.jpg) z imenom serverja in znakom ON(zelen)/OFF(rdeč) naredili...

 

Torej bi mel zamex doma 2 slike enkrat on drugič off, z istim imenom slike in bi uploadal na isto mesto, ta .jpg bi pa server/stran brala, tako kot naprimer to playgame reklamo na vrhu in dnu strani.   

Uredil - PEK
Link to post

Jankotova ideja se mi zdi še najlažje izvedljiva in enostavna. Mogoče da se na desni strani strani naredi, tam pod playgame al pa nekje en zavihek še za naše serverje.

untitled.png

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...