Skoči na vsebino

Stran


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 628
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Po dveh letih aktivnega udejstvovanja je napočil čas, da administracijo in organizacijo počasi izročim v nove roke. Tako je sedaj uradni administrator portala @enjoyer83,jaz pa se zaenkrat umikam na p

Namenoma!

IE se uporablja sam za chrome ali firefox zloadat in nikoli več. 

Posted Images

Tole je lepa razlaga z wikipedije:  "A DoS attack is analogous to a group of people crowding the entry door or gate to a shop or business, and not letting legitimate parties enter into the shop or business, disrupting normal operations."

Naprimer, če ddosajo kakšno stran s stavami, so to velike zgube za njihov biznis.

Uredil - PEK
Link to post
  • 1 month later...
  • 1 month later...

@Matjaž Murn, server spet ne morem postavit. Hec, no. Thx. za vse nasvete, organizacije, ipd...

Pa glej, da boš še vedno toliko zraven, da boš punci lahko čelado pobral. Čas se že najde. 

20031025P_0015.jpg

 

 

Uredil - mancSLO
Link to post

No, tole je pa kar mal presenečenje :o.

Ampak razumem, treba je obut nove čevlje, pa se preizkusiti še v drugih vodah :D  Lahko rečem, da sem užival v vseh organiziranih dirkah, ki sem se jih udeležil in prvenstvih, ki sem jih odvozil. Tale portal je super zadeva in upam, da se ga fura še naprej v taki smeri.

 

Link to post

Kar se mene tiče sm dal minus, če bi dal lahk 4, bi dal 5,  ker to men ni glih veselje pa vam?? Je veselje da je model pridn, je dolenc, pit zna, vse poštima, a da gre pa model stran je pa to en velik minus, pa ne zanjj, za vse nas!

 

Podobn mi je k ena čudna, 3 dni nazaj, gledam od enga modela fb profil, (žal žal žal, mu je umru majhn pobček), dobil pa je 150+ laikov?? alo resno??....smo čudni ja!

 

Matjažu vsaj 10x kapo dol, in vsem novim enako, pa močno upam da bom čez čas  enako rekel tudi vam 10x kapo dol, tko da vsem vam vse pohavele!

 

Pa forum naj obvezno ostane pri tistih , katere res res veselijo dirkačine!

Link to post
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...