Skoči na vsebino

Daytona 24h 2018


Recommended Posts

  • Odgovori 229
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kot večina najbrž že ve se bo čez slaba 2 tedna v iRacing-u vozila endurance dirka 24h Daytone. Žal tranzicije dneva in noči do takrat še ne bo, tako da se bo celih 24h vozilo v nočni izvedenki proge.

Odlično 12. mesto  Zelo dobra dirka. Pridobil sem mnogo izkušenj. Sploh na šikani   Hvala @mancSLO, @edgeslo in @Mitja M. za zelo dobro odpeljano dirko  Kar se pa tiče Ferraija GTE pa lahko rečem

Posted Images

Odlično 12. mesto :) Zelo dobra dirka. Pridobil sem mnogo izkušenj. Sploh na šikani :D 

Hvala @mancSLO, @edgeslo in @Mitja M. za zelo dobro odpeljano dirko [ok] Kar se pa tiče Ferraija GTE pa lahko rečem, da je fantastičen. 

Se vidimo na Le Man-u :) 

Link to post
Deli na drugih straneh

Uff, tole je pa bil vikend :D

Zgodil se je vse od tega da nas varnostniki niso spustil do avta (rešil Marjan z dostopom do kreditne kartice :P ),smo bili v borbi za stopničke,padal na začelje, se prebijal naprej... ni da ni.
Najboljša pa je bila definitivno izkušnja druženja z "domačimi" ! Še preden sem začel "težit" in iskat ekipo,sem vedel da če naberemo prave "ase" bo top doživetje in tako je tudi bilo.
Skratka led smo prebil, zato .... stay tuned :D

 

 

Uredil - edgeslo
Link to post
Deli na drugih straneh

Hahaha še sedaj mi gredo kocine po konci, ko se spomnim kaj se mi je zgodilo :D [Joj] Ampak potem se je vse poklopilo in seveda se je izšlo tako kot se pač je :)  

Ps: Še vedno trdim, da je bilo v tisti šikani krivo razlitje olja :D 

Uredil - silicijeva dolina
Link to post
Deli na drugih straneh

Ja, dejansko top split se je končal takole . Še en dokaz da tudi v top splitu se dogajajo sranja.

Sem sicer malo prebral na iR forumu in pišejo da baje ga sploh ni hotel prehitet ampak so mu lock-nila prva kolesa, zdaj kaj je res in kaj ne... 

Pa ni problem sam move ,bolj je u bistvu problem da niso igrali fair play. Jebiga incident se pač zgodi, ampak  kadar prehitiš na tak način je edino fer, da bi ga spustil nazaj .Sploh pa če je res da je imel velik boljši pace v zadnjih krogih...
 

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...