Skoči na vsebino

Sezona 2 [2010]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Lep pozdrav, Jaz sem fural včeraj ja. Na server sem prišel čist na easy ker imate na strani vse objavljeno on pa je rekel da ga nebo tako da sem malo probal. Sicer pa nwm zakaj se vam tako gre za t

VN Bahraina 2011

eh fantje , mal preveč k srcu ste vse skup vzel in grajal moj post vidim da je edn celo prpopu zraven -1, je pa tako da še vedno stojim za svojim mnenjem. Ja te damperje so vsi kopiral , normalno d

Posted Images

Lep pozdrav,

Jaz sem fural včeraj ja. Na server sem prišel čist na easy ker imate na strani vse objavljeno on pa je rekel da ga nebo tako da sem malo probal. Sicer pa nwm zakaj se vam tako gre za ta e-Racing saj je samo igra pa slaba varnost na serverju.

  • Upvote 2
  • Downvote 11
Link to post

Upam, da se zavedaš da če nekomu takole vzameš ime in se izdajaš za nekoga, da je to kršitev zakona o varstvu osebnih podatkov??..

Probal si samo? probal bi lahko na vsakem treningu saj je server online 24 ur na dan!!..

  • Upvote 2
Link to post

Sej se ne gre tukej za igro in pa slabo varnost na serverju. S tvojim početjem je skoraj po nedolžnem "najebal" (oprostite izrazu) nekdo drug zraven tega si pa ostalim na serveju naredil škodo.

  • Upvote 1
Link to post

legends če je nekomu to dirkanje v zabavo in mu je kot hobi, ter da je po možnosti še odštel par € za to, to potem ni več ''samo dirkanje''! Bi ti povedal par pikrih pa raje nebom ker bo še kaj narobe, bom rekel samo da si trot brez logike, zavedaj pa se da si ga še po možnosti pošteno najebal.

Link to post

Uradna izjvala glede incidenta na VN Avstrije:

Uporabnik, ki je v sredo zvečer sabotiral našo dirko na A1 Ringu, je bil izbrisan iz foruma in ima trajno prepoved nastopanja na naših serverjih.

Dirke se zaradi dolgega koledarja letošnje sezone in zasedenosti terminov kasneje, ne bo ponavljalo. Rezultati ostajajo taki kot so. Vsem oškodovancem se še enkrat opravičujemo za nastali incident, ki je bil delno tudi naša krivda, zato se bo že za naslednjo dirko spremenil sistem varovanja serverja. Več informacij o tej temi, boste člani F1 prvenstva dobili na ZS, in v nobenem primeru tega sporočila ne posredujte nobenemu drugemu članu, tudi če je vaš prijatelj. V kolikor bo to kdo kršil bo sankcioniran.

Opravičujemo se tudi članu Maticu, ki je bil neupravičeno tarča napadov nekaterih naših članov, še preden smo dobili popolne informacije.

Novo pravilo

Z naslednjo dirko, v veljavo vstopa novo pravilo 107%. Pravilo pravi, da lahko za najboljšim kvalifikacijskim časom zaostanete največ 7% časa najboljšega. Primer: Najboljši čas kvalifikacij: 1:40:000 = 100s, in vi opravite čas 1:47:001 to pomeni da ne morete nastopiti na dirki.

Mislimo, da je 15min kolikor trajajo kvalifikacije dovolj časa, da opravite vsaj en hiter krog brez napak. V kolikor tega niste zmožni tudi dirke ne boste končali. S tem pravilom se želimo izogniti podobnim primerom, kot je bil ta v A1 ringu, ko je saboter za najboljšim časom zaostal kar 17s. Izognili se bomo tudi preveč prehitevanjem za krog.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...