Skoči na vsebino

Sezona 2 [2010]


Recommended Posts

No supr. brau sm da so težave z resnostjo nekaterih. Mislim da je to povsem normalno. Enako je blo takrat ko sm še vozu v neki evropski varjanti ko nas je blo na začetku sezone 20 po 5 dirkah pa sm še 10 resnih. Tako da donirat sm tut pripravljen! Dobra rešitev. Biu pa bi zadovoljen z STR če je možno. Me pa zanima še če je potrebno met še kak upload al pa kej podobnega (kaj je pač potrebno met za nemoteno povezovanje na strežnik). Dejan Plavan STR -> če je možno Čau :)

Živjo Dejan!

Pomoje, da boš lahko dobil torro rossa. Pomoje najboljš da kontaktiraš Maxla glede letne sezone. Pač donacija potem te on prijavi in to je to.

Drugače mamo pa trenutno tudi eno zimsko ligo in lahko prideš na dirko že danes če te zanima? Da se pobolje spoznamo [ok] Termin in večino zadev je praktično istih kot bojo verjetno tudi poleti.

Zaenkrat rabiš naslednje zadeve:

Rft09 mod, update 1, update 2, slo-racing trackpack.

-Najprej zlovdaš rft 2009 mod: http://www.megaupload.com/?d=836VHP5S in ga inštaleraš

-Potem zlovdaš rft 2009 update: http://www.megaupload.com/?d=TZOQ5GJQ in ga inštaleraš

- Še en update: http://www.megaupload.com/?d=C04R6JXY spet inštaleraš

-Nazadnje potegneš dol še trackpack: http://www.megaupload.com/?d=O73WPXNH odraraš, in mapo GameData skopiraš v svoj rFactor direktorij;)

Lep pozdrav!

Link to post
  • Odgovori 3,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Lep pozdrav, Jaz sem fural včeraj ja. Na server sem prišel čist na easy ker imate na strani vse objavljeno on pa je rekel da ga nebo tako da sem malo probal. Sicer pa nwm zakaj se vam tako gre za t

VN Bahraina 2011

eh fantje , mal preveč k srcu ste vse skup vzel in grajal moj post vidim da je edn celo prpopu zraven -1, je pa tako da še vedno stojim za svojim mnenjem. Ja te damperje so vsi kopiral , normalno d

Posted Images

Pozdrav!

Meni danes verjetno ne bo zneslo, ker se bliža konec leta in moram jutri maximalno pisat test. Se opravičujem, da sem pozabil priti na prejšnjo dirko, za danes pa bi se tudi opravičil. Možnost, da se prikažem je res minimalna. Datum za jutrišnje popravljanje testa pa so določili včeraj in mi sporočili komaj danes, drugače sem se itak mislil udeležiti tekme!

Veliko veselja in čim manj nesreč zvečer! =P

LP

Link to post

Mene danes ne bo na dirki, ko mam bolj star računalnik in nevem zakaj mi ta proga nekaj šteka... pa itak nisem mel časa kaj dosti vadit....

Mogoče pridem samo gledat dirko:)

LP

aja... pozabo sem napisat..

eno prost avto mi obdržite, ni važno keri je... ker čez kaki tedn dobim plačo in bom lahko doniral.

Kolko pa je donacija, če mi bo kdo odgovoril?

Hvala.

Link to post

Evo, nekateri imamo to razkošje da se vam predčasno javmo iz nemškega dirkališča....

Bemu b*@a, pu dirke odpelam dobr, postanek gre mim, razmišlam da bi znal bit med pikam pol pa gledam kak bom lahk Vodicarja pa Godlarja mim za krog spustu pa prepozn bremzam na vhod v stadion.... u pm vse skupi.... VERDAMT.icon_jaooo.gif

upam da ste mel bolš dirko ostali..

Link to post

Ja sm vidu kva se ti je nardil..škoda..

Drugač pa zadovoljen z rezultatom kvalifikacij, timu je uspeu še boljši rezultat (bravo tim). Sledil je štart po katerem sem ostal za Timom s katerim sva se v naslednjih 30 krogih nekajkrat izmnjala v vodstvu, razlika pa pomoje nikoli ni bila večja od 1 sekunde.Čeprav se mi zdi da je bil tim malenkost hitrejši. Kapo dol tvojemu najhitrejšemu krogu 1.40.4!! Res dobra in zelo izenačena dirka, želim si da bi bilo več takih. No potem grem u bokse in kar naenkrat vidim da tima ni več. Res sem bil jezen ker sem upal na dobro končnico.

Čestital bi vsem ki so končali dirko!

Lp!

Link to post

Res Gregor, lepo sva se imela 30 krogov. Šel sem malo bolj na taktično... saj jaz kot prvi nisem moral dolgo voziti brez, da bi naredil napako, zato sem bil raje drugi... No, ko si pa ti šel v bokse sem imel namen odpeljati še 6 hitrih krogov upajoč, da bi si nabral kakšno prednosti, potem pa do konca še odpeljati hitre kroge saj bi imel zelo malo bencina in bi letelo ko hudič( če ne bi bilo napak seveda). Uglavnem mislim, da je bilo na tisti nasprotni dolgi ravnini, ko mi iz lepega mira napiše connection lost! V tistem momentu sem samo zaprl RF in šel spat hehe.

Domnevam, da si zmagal potem... Čestitke Gregor.

Link to post
No supr. brau sm da so težave z resnostjo nekaterih. Mislim da je to povsem normalno. Enako je blo takrat ko sm še vozu v neki evropski varjanti ko nas je blo na začetku sezone 20 po 5 dirkah pa sm še 10 resnih. Tako da donirat sm tut pripravljen! Dobra rešitev. Biu pa bi zadovoljen z STR če je možno. Me pa zanima še če je potrebno met še kak upload al pa kej podobnega (kaj je pač potrebno met za nemoteno povezovanje na strežnik). Dejan Plavan STR -> če je možno Čau :)

A veš kaj je zanimivo Dejan ... da tudi uni k so donatorji težko pridejo na dirko pol nas pa kroži 6 po pisti v razmaku 20-30 sec icon_joj.gif

STR no, pol pa bova v istem moštvu :) dobrodošel [ok]

Link to post

Jest sem imel včeraj še kr solidno dirko, dokler ni en podru pred stadionom table .. ker sem bil po moje tudi najhitrejši kar se mene in celeg kroga tiče in sem 3x zaporedoma šel na izlet v pesek v istem ovinku :( in seveda zgubil 3x po ene 10-15 sek in to me je stalo na koncu drugega mesta ... aja pa še 2x mi je obstal avto ... kot da je igrica zamrznila ... pa še tam sem zgubil ene 2x po 5 sekund ... jooooj ne vem zakaj to .. pa to se mi je že zgodilo tudi na drugih pistah ... še dobro, da se mi je to zgodilo na ravnini in ne pred ovinkom, ker pol bi končal v ograji ... kot zadnjič v Laguni ... a imam jest to problem ali je kaj drugega .. ker pol po tem pa igrica normalno deluje in tudi povezave ne izgubim.

Drugače pa mi je ta pista kr mal mim .. une dve šikane na ravninah so čist brez veze .. stadion je OK .. sam une dve šikani .. tam sem pomoje vsak krog zgubil 2 sekundi.

Link to post

Najprej čestitke za zmago Grega.

Najprej glede tabl pred štadionom.....je vseeno če jih ni, 200m in 100m visijo tudi v zraku oz na levi ograji na vrhu, tako da to ni panike, če na kleh ni tabl.

Moja dirka...šel sem na dva postanka. Kvalifikacije so bile polom, enkrat sem ven odletel in tako sem potem imel samo en krog za postavit čas in prišel na 4 mesto. Nevem kaj se vam je dogajalo na štartih, ampak v tretje nam je ratal. Štart mi je uspel, ko so kolesa zagrabila bi lahko prehitel oba BMW-ja, ampak sem na levi strani butnil v Mesariča (sem se mu tok hitro približal da tut na travo nisem imel časa zavit, ko mi je zaprl pot). Upam, da ti nisem uničil dirke s tem ko sem te nasadil malo. Tam sem se potem zavrtel in odneslo me je na travo. K sreči nisem nič poškodoval razen desne obese ob trku in tako je bil volan zamaknjen celo dirko v desno. Potem grem naprej in imam lepih 15s zaostanka za predzadnjim :cry: . Pridem do prve šikane, blokira prednje desno kolo in se spet zavrtim...skoraj esc pritisnem,...no pa sem le nadaljeval. Zasotanek je bil že 30s, potem nadaljujem in ko so se gume malo ogrele in ko sem ujel ritem je bilo pa kar zadovoljivo (1 42). bi bilo z lahkoto 1 41 in nižje, če ne bi bilo poškodbe. Potem sem se matral s stezo in z volanom, vmes prehiteval kar se je dalo (skoraj nič biggrin.gif). Kar na enkrat sem na 4 mestu in tiščim naprej. Pred prvim postankom si naberem toliko prednosti, da se po postanku (postanek 10s) vrnem nazaj na 4 mesto. Norim dalje in kar nekajkrat peljem 1 41.....Žalostno ugotovim da Tima ni več v dirki in sem tako 3. Začnem lovit Baniča in ga prehitim ko gre v bokse....ko se vrne je bila razlika 7s v mojo korist, ki se iz kroga v krog malček povečuje (+0,5s na krog). Potem verjetno naredi nakaj napak in tako imam pred mojim drugim postankom 32s prednosti kar je bilo dovolj da ostanem drugi po postanku (postanek 8s). Po postanku pa samo še kruzam do cilja in upam, da ne naredim nobene napake ker sem imel še vedno krvi volan (v boksih mi niso nič popravljal, ker tako ali tako nič ne popravijo in sem izklopil popravila). No pa mi je le uspelo priti na 2 mesto..... res pa da je bila udeležba icon_jel2.gif

100% dirka. Ta je bila lahka, ker so ravnine in se vmes lahko malo pretegneš. Na ostalih stezah pa ne vem kako bo....dejstvo pa je da če bomo imel cocpit view, 100% dirko in brez Low TC....bodo rezultati podobni včerajšnjim...samo par do cilja....pomoje bi bilo pametno da naredimo eno vmesno sezono, recimo poljuben view, low TC pa polovico dirk 100%...

matr je ratala klobasa [ok]

Link to post

1. Edvin Hekic (Renault 7-Alonso)

2. Jani Soster (Red Bull Vettel 15)

3. Mirko Novak (Mcl Mercedes - Kovalajnen -2)

4. Goran Obid (Mcl Mercedes - Hamilton -1)

5. Andrej Trošt (Red Bull - Webber 14 )

6. Robi Banič (STR4 števila 11)

7. Andrej Mesarič (Brawn gp-23?)

8. Tim Godlar (Ferrari 3 Massa?)

9. Gregor Vodicar (Brawn gp-22?)

10. Bostjan Dolinar (Ferrari 4 Kimi?)

11. Marko Bizjak (Toyota Timo Glock)

12. Grega Bracic (Force India 20)

13. Dejan Plavan (Williams, Rosberg)

14. Žan Šraj (Williams 17)

15. Rok Prosen (Renault 8 )

http://www.slo-racing.com/ekipe-in-vozniki.html

Moja mnenja...izbira bo pa Vaša :)

Dolžina dirke

Nevem če ima smisel fosirat 100% dirke, ker iz lanske sezone je razvidno, da jih dirko po 50% končuje okoli 8, pa še te v razmaku +15sek, kar bi bilo po +50% samo še križarjenje in dolgočasenje.

2010 dirkalnik

Verjamem da je boljše, če je aktualna sezona, ampak če ni nekega packa, ki bi izšel do takrat, bo vse skupaj ena sama zmeda. Zbiranje novih ekip, bo zamudno in bo povzročilo samo zmedo. Ne verjamem, da bodo do pričetka sezone na voljo že vsa moštva (pa še te se zaenkrat delajo posamezno in ne v paketu). 2009 je dodelana in ima vse (moštva, vozniki, zvok, fizika,...)

Točkovanje

Sem za nov sistem, saj bo dobilo točke več dirkačev, hkrati to pomeni dodatno motivacijo. Če bi bil po starem točkovanju recimo 9 ali 10 in bi imel velik zaostanek, se nebi več matrav, da bi prišel do cilja...

Postanki

Po svoje postanki dajo dirki dodaten pečat in dodajo malce taktike. Če tega ni, je vse skupaj eno samo hotlapiranje po štartu. Boxi pa tudi o nečem odločajo...taktiki in mislim, da bi bilo dobro če bi bili.

Link to post

Dolzina dirke: Moje mnenje je da je 100% verjetno res se malo predolgo za to ligo. Predlagal bi 75 posto..

Ekipe 2010: To ni problem, ker se uporabi kar ta mod ki ga imamo zdej, samo nek skin pack se naredi (ga lahko jest nardim, ker ne bo velik casa uzelo.

Postanki: Postanki se vedno bojo, vendar samo za menjavo gum.

Maxl dj magar eno glasovanje nekam pa se bo glasval in tocno vemo kaj drugi hocejo. tist k zmaga, tist bomo mel

Lp!

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...