Skoči na vsebino

4. Spa Francorchamps - 12.11.2017


Recommended Posts

Ja kako ni problem, model se vozi po pol sekunde ali več na krog hitreje od ostalih, ravno na podlagi tega, da lahko fura soft gumo. Skozi dirko se zadeva še stopnjuje.

Uredil - Rokovnjac
Link to post
Deli na drugih straneh
  • Odgovori 30
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Server zrihtan in pripravljen na naslednjo dirko.

Zdaj vsaj vemo kdo nam je serverje DDOSal, da ni nič delalo tako kot more...

Entry list posodobljen, server ONLINE.

No, ni lih najslabši voznik, s Ferrarijem je kr velik dela med voznjo, je namreč dosti manj stabilen od ostalig GT2. Morda je boljši na gumah, kaj pa vem... na Q sem vedno lahko enako hiter z Vette kot on s Ferrarijem. 

Link to post
Deli na drugih straneh

buahaha, pozabil vklopit PLP, kater n00b, itak DQ. Nič, dober trening je bil ... :D

Marjan in Pavšek, lepo smo vozil, še dobro, da nism koga kakorkoli krešnil zarad tele situacije s PLP :( 

Uredil - bofu
Link to post
Deli na drugih straneh

Ribežen od tega Hrošča nikakor nisem spravil tja kot sem hotel. 

Q: Odpeljal en sam krog, ostale pa tuhtal kaj in kako bi s taktiko :D  Posledično nekje na P10 se mi zdi.

R: Zvita taktika se je obrestovala, dam gor Soft in manj bencina in s štarta se kanta premakne tako hitro, da sem mislil da imam WARP pogon. Znajdem se na P6, pred mano @Grebenc Gašper ubira čudne poti in me dvakrat skoraj sname (saj vem da voziš Hondo, samo malo več gledanja v špegle priporočam :D ) . Še ena Korveta se nekaj štuli, pa izkoristim šanso in grem mimo obeh. Nato se trudim ohraniti čim bolj čiste linije, da bi gume zdržale dlje. Medtem v boksih sunemo eno Kurversu, da pogledamo kake vozi in jasno, tip ima model 2018. Nič po 8 luštnih krogih polnih borb z dvema Kurvetama odpiham v bokse. Tam spraznim parkiran tanker za boksi, obujem Medium in pozabim da sem bil na dirki. Avto ne gre več nikamor, drži se še slabše, skozi krvavi potok ves čas spuščam gas, ker drugače nabiram PLP-je, kot marjetice. Tisti spredaj se odpeljejo naprej, zadaj pa postaja vse večji @bofu. Srečo imam, da se kmalu pojavijo Ginette (seksi ime:), da ga zamotijo, saj v duelu verjetno ne bi imel šans. Sicer enkrat Božo pride vštirc, si dava petko, potem pa zapelje na burek. 

Nikakor ne spravim tele kante v vozno stanje, da bi v dirkanju užival. S temi omejitvami je avto greh za vozit in noben užitek, saj se samo matram da bo zadeva ostala na pisti, ko enkrat nos zagrabi sredi ovinka, da me skoraj kap, naslednjič pa po svoje hoče rit. 

Ampak, do naslednje dirke je čas, da se usedemo v garaži in naredimo en ACME načrt :D   

 

@mancSLO nekaj točk sva pa dobila :D 

 

Link to post
Deli na drugih straneh

Za P11 ni nič, Tomaž, edino, če keri niso race direktorjev šmerglal, samo to mi nič ne pomeni.

Drugač pa isto kot ti. 8 krogov na soft sem bil zraven, po tem pa ostalo na medium muka živa. 

Uredil - mancSLO
Link to post
Deli na drugih straneh
  • PEK unfeatured this tema

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...