Skoči na vsebino

Supercars V8 @ Bathurst Nedelja 08.10.2017 21:00


57X

Recommended Posts

Bathurst
bathurst.jpg

Supercars V8
r0_287_3000_1980_w1200_h678_fmax.jpg

Za udeležbo potrebujemo:
Bathurst: download link
Supercars V8: 
dirkalniki so vključeni v osnovni različici igre, za udeležbo ne potrebujete DLC paketa.

Server: slo-racing.com
Geslo: sloams

Trening: 20:00 - 21:00 (60 min)
Kvalifikacije: 21:00 - 21:25 (25 min)
Warm-Up: 21:26 - 21:29 (3 min)
Dirka: 21:30 (2 x 30min)

Poškodbe: OFF
ABS & TC:  TC Off / ABS Opcijsko (low/OFF) / Autoclutch ON

V sekciji Automobilista, za potrebe fun eventov, uvajamo Fair-Play-Move (FPM). Gre za že znan in odlično delujoč princip fair-play obnašanja na dirkališču. Stvar je izredno preprosta; Če med dirko trčimo z nasprotnikom in smo za napako odgovorni sami, počakamo, da se oškodovani vrne na dirkalno stezo pred naš dirkalnik in šele nato nadaljujemo z dirkanjem.

Tags:
 @Grebenc Gašper  @terga @zamex23 @enjoyer83 @Domen Hrovatin @mancSLO @Rokovnjac @vajtos @bofu @mare87 @ErAndrej @uh-oh @Rok Bedekovič @AliBuggy @Tilen7 @57X @Ramok @Mike0 @play

Prijavljeni vozniki:

  1. Gašper Zupan
  2. Matej Vajthauzer
  3. Gašper Grebenc
  4. Alen Terzić
  5. Marko Kraner
Uredil - 57X
Link to post

Hmmm. Sem mislil napisat @terga posnami video hotlapa, da vidim kje skozi steno pelješ :lol: pol pa najdem tole 

 

Tolk ko pa pri tem avtomobilu pridobiš z dobrim občutkom za gas je pa res noro. Pravtako pa nevem kako tale na posnetku tako lepo rotira pri vstopu v ovinek, medtem ko meni z njegovim setupom nikakor ne zavija v tolikšni meri. Tvoj setup naprimer veliko bolj rotira ampak je za mene prezahteve za obvladovat pa imam načeloma dost bolj oversteery style setupe kot sem slišal komentarje od nekaterih :D 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...