Skoči na vsebino

PC2 Time Attack Tekmovanje


play

Recommended Posts

  • Odgovori 44
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pridno nižam ....urca zjutro in urca ponoč..to mi je dohtar predpisal

Marjan Koderman 1:22:840 PC

Hehe tole si poglej, adijo pamet!    

Posted Images

Keč je če imaš PS4 in nimaš plačane psn net naročnine, ne moreš pod time igrat, ker morš met net, jaz vseen mislim da nas ne bo 100 voznikov, prej max 20 do max 30e, in bom akr sam objavil čase drugih tukaj in na psn portalu, ni velik dela....Upam da me razumete, pc in net np, ker ima vsak, ps4 in net je mal panika, ker treba plačat 50e letno naročnino, sicer jo imajo vsi, če pa kdo ne, bi bil mal prikrjašan za naša početja...

Link to post

Par stvari spreminjal pri setupu,Diferenciala in mortizerjev se nism niti se dotaknil.Kaj šele,da bi cesto poznal v nulo.1.16.x ne uide po mojem.

So se pa zelo potrudli proizvajalci tudi pri setupu.Zelo dovršen.

1.18.2x zaenkrat[fbi][it]

pCARS2AVX 2017-09-28 11-42-42-28.jpg

pCARS2AVX 2017-09-28 11-44-33-00.jpg

Link to post

Zdej bo kr mater pomoje, tm 1.20.xxx se da kr lepo, zdej bo treba pa mal študirat (kaj mi je TOP, da se da na ps4 pc ju delat podobne čase, zelo mi je všečno, da ni ne vem kakšen razlike glede fizike, ffbja volana pc proti ps4, vse enkak enako, vsaj tko zgleda), a na ps4 plošček pa žal ne gre, ne prideš temu času, tko da sem 100% da bodo vsaj najboljši 5 časov najboljši na volanu, doseženi na volanu.

 

Če komu mogoče ne bo skrivnost za čase 18.xxx, pokazat nastavitve, sem še sam fino hvaležen, jaz edino kar uredim je spustim avto prvi del na 50mm, zadnji na 60mm, ter tršam cel avto vsaj za 10%, tcs povečam na 20%, abs nekje na 75, vozim na 30 l goriva, da so gume cca 2,3 krog dost ok, naredim se mi zdi še 2 kroga, anto niso glih gume ok, dift in prestave se ne igram nič, ....

 

Za moj čas 20.020, pa še vedno fruam na sekvenco, bom dons kr na volanu, kul mi je tudi ker ima ta evo enako za šaltat na volanu, men je špil kr nor :)

 

Naj mi še en pove, na desni ko je narisan motor mašina, tam je št ena gro , ena spod, spodanja  0, narediš ne vem 10x krogov gre da št na 6, do recimo 9, kaj to pomeni, uničen motor stopnja tega ali?

 

 

Link to post

V primeru da se nas nabere mal več, kot sem omenil 20 to 30 pacijentov, so že znane do konca nagradne igre:

1. Najboljši prejme bon v vrednosti 100EUR

2. 1x PS3 PS4 PC igro do cene 39EUR karkoli

3.1x PS3 PS4 PC igro do 29EUR karkoli

 

1. Runda bo končana 15.10.2017 , NATO 2 runda od 15.10 dalje (kmalu znan nov bolid in pista)

Link to post

Pa sej se kr da, včer dam kr lepo na T 500 OMP-jev volan, pa menjam na th menjalnik sekvenca, dost boljši filing volana , kot navadni obroč, boljši občutek, bolj si natančen, ne vem je res dosti bolje vozit na večji obroč, kot manjši...špil mi je čezdalje bolj všečen, in naredim 1.19.xxx čas, tako da se kr še da, jaz prej ciljam na kakšno kamikazo blizu 1.16-17.xxx sm skor 100% da bo šel čas pod 1.17.xxx

 

Ajmo folk dejmo, za enkrat nas je le 5...

Link to post

1:18:259 in default setup ....bi rekel, da ce se nasi alieni spravijo tole natrenirat... avto in progo je komot okol 1:16:xx.

 

Jaz sem sel mogoce 20 krogov, pa bi rekel da je najbolj pomemben ovinek na koncu, da ga pocas z gasom doziras in vzdrzujes hitrost  in pohodis sele, ko se konca lomljenje in turbinca lepo zagrabi.

 

mi je pa zelo vsec kombinacija proge in avta, ki ima malo rally pedigreja ;)

 

 

98D3127CAAB099747E6C105A133476774CF3C452

 

 

Uredil - AliBuggy
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...