Skoči na vsebino

Stock Car V8 2017 @ Interlagos 20.08.2017 22:00


57X

Recommended Posts

Naj se še jaz pohvalim, da sem 25 krogov odpeljal bp. V nekem obdobju full fajti z Zupanom in Kranerjem. Pobčka sta se ravsala, jaz pa sem se odpeljal naprej :DD.

Na koncu pa naredil hudičevo uslugo @enjoyer83, ki mu je par metrov pred ciljem zmanjkalo bencina. (prej že vodečemu Grebencu tudi). Pač se mi ni zdelo, da na ta način zmagam in sem ga narahlo (280km/h :oops:) potisnil v cilj. Saj je zmagal, samo ne vem, če ve (če bi bilo rl. 8)).

Ta proga je fenomenalna...

Link to post
  • Odgovori 32
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Naj se še jaz pohvalim, da sem 25 krogov odpeljal bp. V nekem obdobju full fajti z Zupanom in Kranerjem. Pobčka sta se ravsala, jaz pa sem se odpeljal naprej . Na koncu pa naredil hudičevo uslugo

ja ja, 92L bo ziher zadosti (sabotaža in to) dobro sva se tepla z Gašperjem, bila sva podobno hitra, a je bilo premalo treninga, na znucanih gumah sem enostavno delal preveč napak slaba 2 kr

Full Time Sports / Rubens Barrichello

Posted Images

ja ja, 92L bo ziher zadosti (sabotaža in to) :D

dobro sva se tepla z Gašperjem, bila sva podobno hitra, a je bilo premalo treninga, na znucanih gumah sem enostavno delal preveč napak

slaba 2 kroga do konca sem videl da z benzom ne bo šlo skozi, zato sem začel šparat, Gašper je bil itak predaleč. naprej so pa drugi napisali :D

Link to post

@57X žal časa za trening nisem imel. Me prej dva tedna ni bilo doma, tako da sploh nisem točno vedel, kako se pelje avto. Glede pomagal mislim, da sem imel izključena. Sem kasnej ugotovil, da mi je probleme verjetno povzročal tudi steering lock (imel sem na privzeti vrednosti 20°).

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...