Skoči na vsebino

Stock Car V8 2017 @ Interlagos 20.08.2017 22:00


57X

Recommended Posts

  • Odgovori 32
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Naj se še jaz pohvalim, da sem 25 krogov odpeljal bp. V nekem obdobju full fajti z Zupanom in Kranerjem. Pobčka sta se ravsala, jaz pa sem se odpeljal naprej . Na koncu pa naredil hudičevo uslugo

ja ja, 92L bo ziher zadosti (sabotaža in to) dobro sva se tepla z Gašperjem, bila sva podobno hitra, a je bilo premalo treninga, na znucanih gumah sem enostavno delal preveč napak slaba 2 kr

Full Time Sports / Rubens Barrichello

Posted Images

Sem imel tehnične težave in me zato ni bilo na dirko. Volan se mi je nekaj čudno obnašal, zvok je zaostajal potem mi je pa še komp freezalo. Ravno takrat, ko sem hotel restartat Automobilisto.:angry: 

Drugače me pa samo zanima, ali ste kaj spreminjali setup, ker meni se zdi, da se je avto nekam čudno peljal pri stock setupu (možno je tudi, da je bil kriv moj volan).

 

Uredil - ErAndrej
Link to post

@ErAndrej si kaj treniral na singleplayer? Pri singleplayer morate paziti katera pomagal imate vključena. Npr. meni se včasih zgodi, da na F1 vklopim steering help in potem kak krog mal študiram, zakaj se avto čudno pelje :)

Na serverju so potem forcane nastavitve (ABS, Traction control, Autoclutch, itd.) in so lahko občutki drugačni. Svetujem trening na serverju, saj ima tudi nastavitve dinamične podlage, obrabo gum in porabo goriva včasih drugačne nastavljeno od sinleplayer eventov. Če potrebujete AI za trening, ga enostavno dodate tako, da v VOTING meniju izberete ADD AI x 5. Dovoljeno je max 10 AI voznikov.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...