Skoči na vsebino

6. DTM90 @ Bathurst - 18.06.2017


Recommended Posts

  • Odgovori 45
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Eko : Posneto na prostem treningu z 100% oprijema .  

Top speeda nimaš nobenga - probaj mal zmanjšat aero. V Hell Corner (T1) si šel malo prehitro na gas in si mogu spustit pa potem nazaj. Malo počakaj in počasi dodajaj, ko prideš na apex moraš met full

Gaaaaaah, prvo dirko sem si pozabil spremeniti gorivo in obstal v L6 Drugo dirko mi je pa v L3 računalnik tko zamedl da sem letu v franze in sem samo zaklucu   Bom pa v prihodnjih dneh

Ok zdaj mi pa res ni jasno, mal gledam primerjave in vidim da najboljsi v dolocenih ovinkih prenese cez 10km/h vec kot jaz. Avto fizicno negre hitrej :D

Al mi negrejo nastavitve al kaj jaz vem... Malo bom probal se druga dva avta in morda presaltam ce lahko

Link to post
Deli na drugih straneh

Tist k pride na slo-racing meet dan pred dirko, pa da ni prjavlen na to dirko, mu bo prepovedano na meetu piti pivo (kokakolo v primeru Eržena) :P 

Link to post
Deli na drugih straneh

V katerem ovinku je bližnjica da zbijem čas za te 3 sekunde ? 

Proga in avto sta noro dobra kombinacija, moj skill je na limitu, izkoristim vsak cm proge al pa še malo stene sabo vzamem, uživam v vsakem metru, ni mi pa jasno kje najti 3 skunde. 

Link to post
Deli na drugih straneh

Top speeda nimaš nobenga - probaj mal zmanjšat aero. V Hell Corner (T1) si šel malo prehitro na gas in si mogu spustit pa potem nazaj. Malo počakaj in počasi dodajaj, ko prideš na apex moraš met full power in na zunanji strani greš lepo gor na zeleni robnik. V Quarry (T2) malo hitreje na gas in avto potem na izhodu pusti čisto do stene čez tisti robnik. V drugem delu The Cutting (T4) nimaš polnga gasa od apexa naprej ... V Griffin's Mount (T6) moraš met full power na apexu - ti ga imaš šele par dolžin po apexu. V Sulman Park (T9) fališ apex - bližje robniku tukaj. Enako v McPhillamy Park (T10). The Esses dobr odpelješ, razen čist tazadnji del, ko je tist desni ovnik, ki pade dol - tam na apexu na polno na gas in ne spustiš več do desnega ovinka pred The Dipperjem. The Dipper si falil apex. Pripelji bolj noter in prej na gas. Na izhodu čist na desno. V The Chase (T21) malo prehitro zaviraš. Ko greš na apex (T21) ne smeš povozit robnika in ko si na apexu spet poln gas vse do Murray's Cornerja (T23).

4107529_f520.jpg

Link to post
Deli na drugih straneh

Super. Hvala za izčrpno analizo. Sej krog ki sem ga objavil sem vedel da ni popoln. Ampak ko pogledam skupek cca10 krogov in je theoretical best še vedno cca 3 sec za vašimi se začnem spraševati kaj delam narobe. Bom se poigral z krilci za večji top speed ampak je v večini  primerov pri meni to korak v napačno smer. Ker tudi z več downforca ne dosegam dovolj hitrosti skozi ovinke. Se bom potrudil upoštevati čim več nasvetov pa da vidim kam prilezem. 

Link to post
Deli na drugih straneh

Mene pa zelo čudi, da ni prijavljenih več dirkačev!? :confused: Kombo je odličen, Matjažev set je "sedni i vozi", termin je prime time za dirkat. Pa kje vsi vozite v nedeljo zvečer? Ok, nekaj jih Core vzame..

Link to post
Deli na drugih straneh
  • PEK unfeatured this tema

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...