Skoči na vsebino

5. DTM90 @ Estoril - 04.06.2017


Recommended Posts

  • Odgovori 39
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Autódromo do Estoril, dobre 4km dolga steza se nahaja na obrobju vasice Alcabideche. Steza je med leti 1984-1996 gostila tekmo Formule 1 za veliko nagrado Portugalske. Na njej bomo odpeljali 2 dirki p

Evo, bom še jaz BMW , da ne boš sam Sašo Prosen BMW

še jaz (mercedes ali alfa, javim naknadno)

Jaz sem vceraj rahlo okajen prvic vozil, spreminjal sem rahlo vzmetenje in alignement pa sem bil na 1.54 brez problema tako da jaz vem da imam se vsaj 2-3 sekunde minimalno lufta

 

pricakujem pa da bodo boljsi zelo blizu 1.50

 

Link to post
Deli na drugih straneh

Jaz mislim da sem dosegel svoj limit in hitreje kot  01:51.864 ne bom šel z medium gumam in 30l goriva.
Ne vem še koliko so soft hitrejše ampak predvidevam da ne za več kot sekundo in da za dirko tud niso glih najbolj optimalna izbira.

Link to post
Deli na drugih straneh

Mislim da sm dovolil samo MED na serverju, tko da bv da kej druzga kdo trenira. :D Upam sam da se še kdo prijavi, nekaj malo nas je... poletje ni lih za simracing... 

Link to post
Deli na drugih straneh
Pred 3 urami , PEK je napisal:

Upam sam da se še kdo prijavi, nekaj malo nas je... poletje ni lih za simracing... 

Mojo prijavo si pa zgrešu...no, sej upam, da sploh pridem do takrat iz Cerkelj. 

Link to post
Deli na drugih straneh
  • PEK unfeatured this tema

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...