Skoči na vsebino

24/7 Automobilista slo-racing.com server


Recommended Posts

Uf, nič takega za skrivat :) čak, bom probu Terzića našuntat, da en dobr setup našalta.. pa to bo šlo pod 1:20.000 :lol:

1:22.598 Ferrari

 

Link to post
  • Odgovori 50
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Takole druščina, ker na koledarju Formule 1 ta vikend piše Montreal, vam na serverju ponujamo prvovrstno izkušnjo dirkanja z bolidom F1 iz zgodnjih devedestih. Seveda, kot se za zlato dobo spodobi, bo

Portal je bogatejši še za en 24/7 dirkaški server. Trenutno je v fazi testiranja, zato prosim, če se ob priliki prisilite in potestirate delovanje Nekako se nisem mogel odločiti, katero kombinacijo

Posted Images

Pred 9 urami , 57X je napisal:

Super, da vama je všeč. Moramo en dan malo BOP potestirat.

@mancSLO ej to pa js nimam nobenih izkušenj, razen kot uporabnik. Če se da to implementirat na naš forum, potem bom že napraskal skup za tisto plačljivo verzijo.

@enjoyer83 in @Matjaž Murn poznata to?

 

Pred 13 urami , mancSLO je napisal:

@57Xhttp://www.liveracers.info/Support/Pricing

Ps: ali ona free varijanta zadošča za naše potrebe. @enjoyer83, če bo res kdaj kak rf2 slo-racing server, bi bilo tole morda uporabno. Ne vem pa, do katere mere je free...

Kakor vidim je zadeva kar v precejšnji meri uporabna v free verziji. Bova z @enjoyer83jem naštudirala kaj se da kej zrihtat ...

Link to post

Gremo malo pogledat na Japonsko. Bonča pripravlja AC različico Okayame, torej je skrajni čas, da obnovimo/spoznamo progo, ker bo ob izzdu 100% organiziran nek event za AC tudi pri nas. Dirkalnik bo Boxer Cup v navezi s skinpackom Mobil 1 Supercup Series 2016, ki pa nekaterim ne bo ravno neznanka, sploh če ste se udeležili Glavačevega Porsche cup-a :)

Mobil 1 Supercup Series 2016 skinpack
moj je bil takle ;) 
20160901182553_1-jpg.151488

Okayama

20170614183449_1.jpg

Server: slo-racing.com
Practice: 20min
Qualy: 10min
Race: 12 laps

 @Grebenc Gašper  @terga @zamex23 @enjoyer83 @Domen Hrovatin @mancSLO @Rokovnjac @vajtos @bofu @mare87 @ErAndrej @uh-oh @Rok Bedekovič @AliBuggy @Tilen7 @57X

Uredil - 57X
Link to post
Pred 2 urama , 57X je napisal:

Gremo malo pogledat na Japonsko. Bonča pripravlja AC različico Okayame, torej je skrajni čas, da obnovimo/spoznamo progo, ker bo ob izzdu 100% organiziran nek event za AC tudi pri nas. Dirkalnik bo Boxer Cup v navezi s skinpackom Mobil 1 Supercup Series 2016, ki pa nekaterim ne bo ravno neznanka, sploh če ste se udeležili Glavačevega Porsche cup-a :)

Mobil 1 Supercup Series 2016 skinpack
moj je bil takle ;) 
20160901182553_1-jpg.151488

Okayama

20170614183449_1.jpg

Server: slo-racing.com
Practice: 20min
Qualy: 10min
Race: 12 laps

 @Grebenc Gašper  @terga @zamex23 @enjoyer83 @Domen Hrovatin @mancSLO @Rokovnjac @vajtos @bofu @mare87 @ErAndrej @uh-oh @Rok Bedekovič @AliBuggy @Tilen7 @57X

Ola

Kadaj ponavadi začnete dirke (ura) ?

Link to post

oj,

server je online 24/7, dirkamo skupaj boj malo, ker ni prav veliko zanimanja in se redko zgodi, da se nas več sreča. tokrat sem izbral malce bolj priljubljen dirkalnik, mogoče se uspemo dogovoritit za kakšno dirko. Proga je itak top za ta avto.  Lahko bi v soboto zvečer, po gokardih, če bom še čutil roke :D

Link to post

Ne, nisem ga namestil. Ko sem prišel v server me je res vrglo nazaj v glavni meni pa sem mislil, da je to samo problem povezave s serverjem. Tisti skinpack sem pa očitno spregledal. Zdaj vsaj vem, v čem je bil problem😁.

Že downloadam.

Zdaj pa dela! Hvala @57X za pomoč. 

Uredil - ErAndrej
Link to post

871852-800x568.jpg

dirkalnikiWTTC 2016 1.5

proge:
Brands Hatch Grand Prix (Brit Pack DLC)
Adelaide (Legendary Tracks Part 2 DLC)
Cadwell Park (Brit Pack DLC)
Mendig Flugplatz
OultonPark Classic (Brit Pack DLC)
Ribeirao Preto 2012
Santa Cruz de Sul
Mont Tremblant 2012

Practice: 20min
Qualy: 10min
Race: 12laps

 @Grebenc Gašper  @terga @zamex23 @enjoyer83 @Domen Hrovatin @mancSLO @Rokovnjac @vajtos @bofu @mare87 @ErAndrej @uh-oh @Rok Bedekovič @AliBuggy @Tilen7 @57X @Ramok

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...