Skoči na vsebino

Photo/Video/Stream


Recommended Posts

  • Odgovori 52
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

P5 in race 2:   

Povzetek vseh treh dirk Yugo Balkania Cup-a, Mobikorg.  

RD Formula Trainer Rookies Club Race Nocoj ob 22h, trije mušketirji iz dežele cedečega medu in mleka: Alen O'Prost Mansell Koderman Gashperton Zupanna Dirkamo v Tarumi, B

Posted Images

Levo nogo umakni/pokrči nazaj in to je to :) Nekaterim je nerodno prvič vozit avtomatika ja. Ampak, ko se ga pa navadiš, je pa zakon ;) Za vse razen res kakšno "dirkanje" (sproščanje po ovinkasti cesti) je avtomatik zakon. Pa tudi za sproščanje je še vedno okej, če je menjalnik temu primeren :) 

Uredil - skopusnik
Link to post
Pred 7 urami , ingange je napisal:

Moji problemi pa so v obratni smeri. Lepo sem se navadil bremzat z levo na simulatorju. Ko pa sem bil na testni vožnji z GT86 in je bila avtomatik sem probal bremzat z levo in bremza je bila peresno lahka. Tak me je zalimalo da sem skoro z glavo po šipi vsekal. 

Ko sem jaz peljal Subaru BRZ-a sem imel enak problem,samo,da sem jaz peljal z navadnim menjalnikom. Tudi stopalke so malce preveč skupaj (klasika) in lahko takoj zafrkneš. Druga pesem je bila, ko sem peljal Imprezo WRX STI. Tam sem lahko lepo zaviral z levo,ker je bilo več prostora in tudi občutek je popolnoma drugačen, pač dirkalnik in je temu tudi prilagojen.

Link to post

hahaha budale, R2 je bla žešća. Tam sm vedu že na sredin ravnine, da bo pokal :D škoda, ker je Max mal zajebal, to bi ble še burleske do konca. itak sm se tok nasmejal, da nism mogu več prov dost dirkat.

 

Link to post
  • 3 weeks later...

RD Formula Trainer Rookies Club Race

formula-trainer-automobilista-jpg.184199

Nocoj ob 22h, trije mušketirji iz dežele cedečega medu in mleka:

Alen O'Prost

Mansell Koderman

Gashperton Zupanna

Dirkamo v Tarumi, Brazilija. 30 min race, fixed setup. Grid bo verjetno poln (30 slotov). Komur bo dolgčas, nas lahko vidi na RD Twitch kanalu.

Če koga od ostalih lastnikov AMS zanima dirkanje in bi se nam kdaj pridružil.. RD ima sedaj možnost nakupa premium accaunta za dobo enega meseca, ki stane le €3. Jaz sicer tam dirkam samo vsak tretji teden, ko imam v službi dopoldansko izmeno. Zgolj v vednost :)

Link to post
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...