Skoči na vsebino

Dirt Rally - Fun eventi


n1vekk

Recommended Posts

Evo rally odpeljan. Nevem zakaj niso v treh letih popravli da nastavitve za volane ki jih nimajo direktno podprte ne shrani. Za vsako ko grem ven se moram ponovno j... z nastavitvami :angry:. Pa še zapovrh se DR odloči da pač bo na drugem stagu volan šou mal iz centra :D In potem jovo na novo nastavljanje volana in je bilo ok do zadnjih štirih kjer se spet odloči da pač nebo naravnost ampak bo malo v desno. Zelo moteče. Aja še vožnja, primerna temu da walesa ne maram+ problemi z volanom in rezultat je tak kot je :D Sej sem zadovoljen ampak ne vem če bom DR še sploh zagnal, ker da se moram j... z volanom za vsako se mi zdi rahlo mimo. Mal sem se razpisal :D GL še ostalim. Fizik pa še vedno obvlada :D (vsaj mislim da je Pawks666=Fizik), če se pravilno spomnem. Ok over&out

Link to post
  • Odgovori 63
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Peugeot 306 Maxi - Rally Germany V Nemčijo se bomo ta vikend podali s Peugeot 306 Maxi. Z močnim atmosferskim motorjem in podvozjem pripravljenim za asfaltne ceste se ta avtomobil v vojaški bazi

BMW M3 - Grčija Po dolgem času bo v Dirt Rally Slo-racing ligi spet fun event. Po grških brzincih bomo dirkali z BMW M3, ki s 300 "konji" in pogonom na zadnji par koles omogoča obilico drsenja po

Subaru Impreza WRX STI - Wales Rally GB Tokratni Fun event bo potekal (kot lahko tudi iz slike ugotovite) v Veliki Britaniji s Subarujem Imprezo WRX STI Group A. Rally bo malo daljši, obsegal bo

huh skoda da te tehnicne tezave upocasnijo, ma sej bo D4 zunej cez en mesec :) 

Jst sm odpeljal in moram rect, da sem meu precej dober filing u autu na vecini stageou. Par crashou ampak overall je blo kar vredu

Link to post

Kul rally, v prvih nekaj etapah mi je še dobro šlo, pol pa en velik crash, predrta guma, od tam dalje pa vse navzdol :-) Ko že itak zaostajaš in še bolj pritiskaš pa pač več napak in posledično več mehanskih težav, hehe :-)

Link to post

@nivek_m cestitke za lepo odpeljano. @FiZik pa tudi kapo dol, sploh po tako dolgem mirovanju. 

Skoda za tezave z volanom @vajtos ja. Je pa res, da se tukaj z njim dela dosti bolj neusmiljeno kot pa na pisti. Tam teh tezav nimas? Mogoce ingame se enkrat kalibracijo cez spustis v nastavitvah?

Ostali pa srecno..Wales ni ravno prizanesljiv za napake!

 

Link to post

autowp.ru_peugeot_306_maxi_kit_car_4.jpg

Peugeot 306 Maxi - Rally Germany

V Nemčijo se bomo ta vikend podali s Peugeot 306 Maxi. Z močnim atmosferskim motorjem in podvozjem pripravljenim za asfaltne ceste se ta avtomobil v vojaški bazi Baumholder počuti kot doma. 8 hitrostnih preizkušenj je razdeljenih v dva dneva, avto, kot zmeraj, dobite na posojo, mehaniki pa so vaši. Event bo trajal od 12.5. ob 12:00 do 15.5. ob isti uri.

Uredil - nivek_m
Link to post

Huh, danes pa sm naredu kar nekaj napak...v prvih dveh stage-ih sm meu 3 spine in zadnji stage je bil polomija. Na polovici stage-a sem zluknjal prednjo levo gumo in potem je bil samo se sunday drive do cilja. No, nad ostalim pa se ne smem prevec pritozevat :D 

Link to post

Očitno ti je vseeno šlo kar dobro :-)

Js sm tokrat bolj na izi in pazljivo, vsaj resnih izletov iz proge tokrat ni bilo... je pa nemčija po mojem najlažja oz. vsaj js imam z njo najmanj težav.

Link to post
17 hours ago, nivek_m said:

Huh, danes pa sm naredu kar nekaj napak...v prvih dveh stage-ih sm meu 3 spine in zadnji stage je bil polomija. Na polovici stage-a sem zluknjal prednjo levo gumo in potem je bil samo se sunday drive do cilja. No, nad ostalim pa se ne smem prevec pritozevat :D 

Madonca jaz sem pa stiskal ko zmesan pa te nikakor nisem ujel. Kaj bi sele bilo, ce bi ti slo idealno. Cestitke za lepo odpeljano! Vsak stage sem zgubil kaksnih 5 sekund napram tebi tako da na koncu tudi preluknjana guma ni bila dosti da bi nadoknadil razliko. Je bil pa ta dez lep dodatek za konec ko koncentracija ze popusca :D

 

Cestitke se enkrat

 

Link to post

Tudi jaz sem odpelajl kr direktno brez vaje ze lep cas. Vmes sem mogel dvakrat volan nastavit na sredino spet, ker sem ugotovil da je volan kriv in zdej je crknu tko da ja :). Še tri tedne pa D4 :) 

Link to post
  • 2 weeks later...

Neste_Oil_Rally_2010_-_Jari-Matti_Latvala_in_shakedown.jpg

Ford Focus RS WRC - Rally Finland

Prišlo je do manjše spremembe in se ta vikend namesto na Švedsko podajamo v gozdove Finske. M-Sport nam bo posodil Ford Focus RS WRC, ki se s svojim modernim vzmetenjem, sekvencialnim menjalnikom ter elektronsko kontrolo diferencialov očitno zelo dobro znajde na finskih cestah saj je med letoma 2006 in 2010 tam slavil kar štirikrat. Ekipe čaka 8 hitrostnih preizkušenj v spremenljivih pogojih. Nastavljanje avtomobila je sicer onemogočeno, vam pa bodo vaši inženirji pomagali pri popravilih. Štart bo v petek 26.5. ob 12:00, cilj pa v ponedeljek 29.5. ravno tako ob 12:00.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...