Skoči na vsebino

9. Nürburgring Nordschleife - 5.3.2017


Recommended Posts

  • Odgovori 69
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zeleni 650s je zaradi tehničnih težav ostal v garaži, zato je voznik pograbil foto opremo in se podal v lov na spominke za preostale voznike   

Ognjeni krst za mano. Prepričljivo zadnji. A vseeno ponosen, da sem bil part of that. Sicer pa, Alen:

Huh noro Q: izbral soft gume, dober krog, 8:38.XXX, a mi ga AC ni štel oz. mi je štel čas outlap+hotlap  tam nekje P12. R: Po solidnem štartu počasi lezem gor po lestvici, predvsem zaradi na

Posted Images

Ali še komu avto nasede v karussell ovinku?
Ride height: cca 65 mm.

 

Top speeds:
Lambo : 296 km/h
Audi:  289 km/h
Ferrari: 283 km/h
Mkvarn: 283 km/h

BOP please [iz]

Link to post
On 3/3/2017 at 16:16, alkoro je napisal:

Ali še komu avto nasede v karussell ovinku?
Ride height: cca 65 mm.

 

Top speeds:
Lambo : 296 km/h
Audi:  289 km/h
Ferrari: 283 km/h
Mkvarn: 283 km/h

BOP please [iz]

Potem lahko primerjamo tudi hitrosti skozi ovinke.... BOP please

Link to post

Razlike so in razlike bodo vedno, to naredi dirkanje zanimivo. Je pa po moje na šlajfi tako, da če prideš z lahkoto na ravnini mimo zaradi top speeda je neprimerljivo lažje kot izvajat prehitevalne manevre na sami šlajfi, kjer imaš pač kao hitrejši avto. Je pa pomoje večina v vozniku :) dober in hitrejši bo že našel vsaj verjetno varen poskus za priti mimo med temi norimi ovinki.

Link to post

Prijatelje iz bratskega moštva snitih skir bi lepo prosil če bi podelili setup za zeleni pekel. Svojega sem sklopacal sam pa nisem siguren če sem šel  v pravo smer. 

PS. Na žalost so komisarji zaradi nedovoljenih sklopov pogonskega agregata permanentno diskvalificirali mojega sotekmovlca v moštvu ATS. Tako da je odprt sedež v moštvu, če ima katera ekipa četrtega voznika ga toplo sprejmem . V pravilniku niso omenejni prestopi tako da iz pravnega vidika ne bo komplikacij. 

 

Link to post

Glede PLP aplikacije in postankov. Prepovedali smo postanke v zadnjem krogu, samo glede nato, da je tole na Šlajfi endurance dirka in ne vemo kako in kaj se bo zadeva razpletala, se mi zdi smotrno, da ta člen pravilnika za endurance dirko nebi veljal?

Nekako je težko s taktiko potem priti skoz...

Link to post

Sej tle če maš v zadnjem krogu benz do boksov, ga maš tud do cilja. Al se motim? Na sprint dirkah je drugače, ko delamo postanek zarad pravilnika in ne zarad potrebe po bencinu.

Link to post
  • B_U_R_I unpinned in unfeatured this tema

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...