Skoči na vsebino

Porsche 911 GT3 Cup


markop

Recommended Posts

  • Odgovori 216
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Če je slučajno kdo spregledal novico...

Tavikend smo v Watkins. So far dobre, intenzivne dirke. Bil celo v splitu z IR3700. Bolj zadaj no  Pa naj še kdo reče, da ni Porsche Cup odlično simuliran :  

@Matjaž Murn me veseli da ti je nucal  Je pa tako kot je @markop napisal, vreme igra v IR veliko vlogo.    Bom od sedaj naprej uploadal vse popravke setupa sem, pa če komu pride prav ok, če ne pa

Evo, prvi dan treninga je mimo :)

http://members.iracing.com/membersite/member/EventResult.do?subsessionid=19006332&custid=45063&SessionType=TargetedSession

 

Tole je bil najboljsi moj krog... sorry za kvaliteto,ampak iRacing video capture očitno ni najboljša izbira za zajem videa :D

 

Setup ,je v priponki (mal spremenjen sebring test).. Imam tudi replay kjer se vidijo še vsi inputi na pedalih, pa če ga kdo želi ga pošljem na mail..

sebring test 2017-3.7z

Link to post
Pred 12 urami , edgeslo je napisal:

Jaz tudi najbrž oddelam cup dirko v Petek, v Nedeljo pa še IMSA ;)

 

A V8 ne boš več treniral? V soboto je endurance na SPA [opa]

Drugače pa, pridni! Vas je pritegnil Porsche [ok]

Link to post
pred 1 minuto, Matjaž Murn je napisal:

@Danjel T. kaj pa ti? Tebe ne mika hrošč?

Me, zelo. :)  Samo sem si zadal cilj, da speljem V8 prvenstvo do konca. Dveh vozil pa nebi rad mešal, ker je pol ena sama zmešnjava. Čim bo konec V8 prvenstva, sem bom posvetil hrošču. :)

Link to post

BTW - mislil sem, da je ta VRS telemetry logger plačljiv pa sedaj vidim, da je Free. Zadevo sem na hitro preletel in vidim, da je kar fajn za učit in primerjat svoje linije ter telemetrijo s tistimi najhitrejšimi... Če se še komu da s tem ukvarjat - priporočam.

Link to post

VRS bo po zadnji novici plačljiv od 21. Marca naprej. Meni je super, samo nisem nikoli preveč uporabljal, ker sem vedel, da bo prej ali slej plačljiv in tudi precej drag. Nisem še siguren, če free varianta vključuje primerjavo linij.

Za študijo linij je drugače zelo razširjen in uporaben iSpeed, ki ni plačljiv.

Sebring pa...huh. Včeraj sem se namatral na treningu. V povprečju sem zgubil 1s na ritmu. Ne vem kje in zakaj. Komaj komaj se dotaknem 2:03. Neki sem z linijo in brekaing pointi zašuštral se mi zdi in nisem uspel najti prave poti nazaj. V petek bom probal dirkat ob terminu, ki ste ga določili [ok]

M.

Uredil - markop
Link to post

@Danjel T. bom še odvozil čeprav ta teden najbrž spet ne ker imamo maintance pri eni večji stranki.. Če ne bo trajalo celo Soboto pridem na dirko ;)

@Matjaž Murn ko pridem domov ti pošljem invite tako da boš lahko videl moje podatke v VRS :) Za enkrat je še free, bodo pa prodajal nek subscription ko pridejo ven iz "testnega" obdobja...

Link to post

Js sm že cel slo-racing proračun pocuzal, treba bo za 20% povečat tele prispevke registriranih uporabnikov. Guinness ni pocen, je pa dobr. :D 

Uredil - PEK
Link to post

@edgeslo: Sem dobil, jaz sem sicer član že kar nekaj časa, vendra nisem dosti uporabljal, ker sem sumil, da bo drago. Enkrat, ko gre beta mimo (konec marca) vse to pade v vodo, kajne ? Predvsem primerjave mislim ?

Uredil - markop
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...