Skoči na vsebino

Project CARS 2


branebrane

Recommended Posts

  • Odgovori 120
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zdej ko sm mal naštelu FFB se zadeva kar lepo pelje. Na primer Porsche GT3 je dost podobn kot v AC-ju, tut po filingu ga lahk podobno tišim. Potem so tu določeni avti, sploh dirkalni, ki imajo manj ko

Jaz sem PC2 tudi ob 2AM na hitro razdevicil na Imoli z Lambotom GT3 ter prvo dirko Ginett v karieri. Na prvo zogo zelo navdusen, mislim pa da se bom moral  z volanom tudi sam se poigrat saj se mi

Kurjenje gum za 100EUR! Zbiram hitre ali mal manj hitre kandidate, za tekmovanje v PC2 Project Cars PS4 tekmovanje bo Time Attack WTAC stil, nabijanje hitrega kroga, sodelujejo lahko VSI, k

Posted Images

On 2. 10. 2017 at 8:21, silicijeva dolina je napisal:

Ko 1x vneseš kodo v Steam je DVD za druge uporabnike neuporaben,  ker je koda že uporabljena. Kako pa je z konzolno verzijo pa ne vem.

 

Na ps4 ni tega, razen kakšne posebne dlc kode, ko jih pokuriš za druegga uporabnika niso ok , ne delajo....

 

 

samo če pc verzijo dvd pc2 prodaš dalje, lahk špilaš špil, sm prek neta ga ne moreš več, kot je meni jasno??

Link to post
Pred 18 urami , mancSLO je napisal:

Uff, je nalivalo zadnje pol ure. [owje]AMAZING.[owje]

Af kors nekaj napak je in upam, da bodo kake popravke izdajali. Se pa bojim, da to ne bo tako, kot v AC, iR, rf2, ker tle cikajo tudi na konzole. Za vse pa dvomim, da bodo popravke delali. Upam da...

Na, pa sem ga pihnil. Ravnokar 3,6GB update.

Ps.: Naslednji torek GT3 @ Daytona Road Course - 17 Oct17  night race with 14 :o different manufacturers to choose from, GT3 is the perfect class for close and intense racing. [ok]

 

Uredil - mancSLO
Link to post

Heh, mi je WEC prejšnji torek bolj sedel, kot tale gt3 combo.  Tudi kak freez se prikrade, samo to je tudi v AC.

Safty car manjka, meniji so nekoliko nelogični in občasno ti tudi tu kaj freezne. Setup share deluje, ne najdem pa jih v folderjih. Privzete nastavitve pogleda mi še vedno ne gredo.

So pa borbe na blatniku stoj in glej. Itak grafika dobra. Občutek v dirkalniku fantazija.

TC/ABS je samo on/off. FBB povprečen, nastavitve dirkalnika pred dirko počasne, PIT stop nastavitve se težko upravlja med dirko.

Prihodnji torek WEC/ Spa: 

http://www.racedepartment.com/threads/pc-wec-spa-francorchamps-tue-24oct17.142494/

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...