Skoči na vsebino

Project CARS 2


branebrane

Recommended Posts

  • Odgovori 120
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zdej ko sm mal naštelu FFB se zadeva kar lepo pelje. Na primer Porsche GT3 je dost podobn kot v AC-ju, tut po filingu ga lahk podobno tišim. Potem so tu določeni avti, sploh dirkalni, ki imajo manj ko

Jaz sem PC2 tudi ob 2AM na hitro razdevicil na Imoli z Lambotom GT3 ter prvo dirko Ginett v karieri. Na prvo zogo zelo navdusen, mislim pa da se bom moral  z volanom tudi sam se poigrat saj se mi

Kurjenje gum za 100EUR! Zbiram hitre ali mal manj hitre kandidate, za tekmovanje v PC2 Project Cars PS4 tekmovanje bo Time Attack WTAC stil, nabijanje hitrega kroga, sodelujejo lahko VSI, k

Posted Images

Z AC ga ne moreš primerjati že zaradi fizike, ki jo ima AC najboljšo poleg iRacinga in rFactor 2. Ima pa PC2 nekaj kar mene osebno noter potegne in sicer čudovito grafiko, prelepo spreminjajoče se vreme  in tudi fiziko so malce popravili napram prvemu delu. Ima tudi dnevno nočne cikle in noro dobro podporo za VR, ki jo nobena od simulacij na tržišču ne prekaša. No, dokaj blizu ji je Dirt rally ampak ima pomanjkljivosti (ne vidi se celotnega dirkalnika ampak samo sprednji del :D ).

Lastim si tudi prvi del PC, ampak se ne more primerjati z dvojko. Dirke z Radicali so epske, sploh, ko se vmes vrine še vreme. Dežne dirke so zares superca. Sploh luže, ki se nabirajo na delih dirkališča so prave pasti, kjer lahko zelo nastradaš, če se zapelješ čez :D Prav tako je lepo videti kako se dirkališče suši ampak še vseeno ostajajo lužice.

  Skratka, če iščeš top simulacijo ta igra to ni. Ima pa velik faktor zabave z AI v kariernem načinu.

 

Tukaj sem jo jaz kupil: https://www.cdkeys.com/pc/games/project-cars-2-pc-steam-cd-key

Link to post

Na steamu je 59,99€ tako, da se ne sekiraj preveč ;)  Ja, so pa cene kar visoke. Jaz večinoma kupujem na cdkeys.com, kjer so ponavadi hude akcije.

PS.: Samo ne pozabi nastaviti recimo platforme (Steam, Origin,...) in Worldwide.

Uredil - silicijeva dolina
Link to post

Tole kopiram sem, ko sem malo temo zgrešil:

Glede stock nastavitev. Kakšna je razlika med loose in stable ter ali se fuel v single player avtomatsko prilagodi št. krogov. Pogrešam ali ne najdem porabo per lap?

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...