Skoči na vsebino

Project CARS 2


branebrane

Recommended Posts

Včer sploh po mukah probam mal vreme, hehe, ja hudo no, tiste dežne zapalte, aqua planing ja kr ok filing, ni še za moje pojme reč spiljena do kraja, ampka če bo tkole šlo v simulacijah dalje , po pa tole nor filing, zbral sem peku in 4x različno vreme, vmes meglo, ornk dež in še bizar vreme-padal na izi sneg, pa enga od bmwjem, ma noor filing no, reč je zanimiva, dobra, grafika ful lepa, kul mi je 3x se ffb način spremeni v dinamiki vožnje, različne podlage, zanimive novosti, katerih ni trenutno v drugih dikačinah, in še en x zame wtac klasa timeA, kar pa obožujem na polno!

Link to post
  • Odgovori 120
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zdej ko sm mal naštelu FFB se zadeva kar lepo pelje. Na primer Porsche GT3 je dost podobn kot v AC-ju, tut po filingu ga lahk podobno tišim. Potem so tu določeni avti, sploh dirkalni, ki imajo manj ko

Jaz sem PC2 tudi ob 2AM na hitro razdevicil na Imoli z Lambotom GT3 ter prvo dirko Ginett v karieri. Na prvo zogo zelo navdusen, mislim pa da se bom moral  z volanom tudi sam se poigrat saj se mi

Kurjenje gum za 100EUR! Zbiram hitre ali mal manj hitre kandidate, za tekmovanje v PC2 Project Cars PS4 tekmovanje bo Time Attack WTAC stil, nabijanje hitrega kroga, sodelujejo lahko VSI, k

Posted Images

Ja vožnja v dežju je res dobra. Ker vozim z VR sem včeraj pogruntal, da lahko imam pogled iz čelade in lahko samo rečem wooooow [owje]Pa v nekem navalu me je na online dirki na Road America zavrtelo in avto ugasne. Sem potreboval par sekund, da sem sploh dojel kaj se dogaja :D Ko sem končno zagnal motor (je postopek, ko moraš vklopiti dva gumba :D  ) sem ga tiščal kot norc in potem mi je motor razneslo :DD:DD 

Malce še izpilim FFB in bom po mojem še užival v tem špilu ;) 

Link to post

A kdo ve se je FFb po zadnjem updatu spremenil, men je včer mal ffb nehal delat, oz ga cca 5 do 8stopnij ni, pol dela na polno,  oz ni močan, kot je bil, vzrok?? Nimam pojma, probam dons še en x, sm mal mi je čudno tole...

Drugače men dojaja špil, ne vem no, ne rad hvalim, sm te sili da ga furaš, nastavitve prednega difa zadnjega, jst tolk nastavitev difa še nism videl na nobeni ala dirkalni igri...

Link to post

Kurjenje gum za 100EUR!

Zbiram hitre ali mal manj hitre kandidate, za tekmovanje v PC2 Project Cars PS4 tekmovanje bo Time Attack WTAC stil, nabijanje hitrega kroga, sodelujejo lahko VSI, kateri vozijo na plošček ali volan in izključno le na PS4 konzoli!

Kdor je za, naj me prosim doda preko psnja , psn ime je:

Playgame81 (Damjan Šimenc )

In dobiš povabilo v skupino PC2, kjer bo objavljeno tekom dneva več info!

Prva nagrada bon v vrednosti 100EUR in še 2 tolažilni nagradi!

Veselo žganje gum! 1f642.png:)

Fotografija osebe Playgame.si.
Link to post

Tekmovanje v Project Cars 2 PS4 je že urejeno, dodaj ime psn playgame81 , če si ga že dodal se pridruži v psn skupino:

Project Cars 2 Slovenia

Na portalu je info glede tekmovanja, tekmovanj bo 5, prvi dobitnik prejme bon 100EUR, in še 2 tolažilni nagradi za 2 in 3 je mesto, trenutno lahko sodelujejo le kdor ima PS4 igralno konzolo (če bo le teh lastnikov premalo , dodam tudi vse kateri igrajo na pcju računalniku,ali na Xbox One konzoli , da nas bo več)

Prva pista in vozilo je že znano!

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...