Skoči na vsebino

Project CARS 2


branebrane

Recommended Posts

  • Odgovori 120
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zdej ko sm mal naštelu FFB se zadeva kar lepo pelje. Na primer Porsche GT3 je dost podobn kot v AC-ju, tut po filingu ga lahk podobno tišim. Potem so tu določeni avti, sploh dirkalni, ki imajo manj ko

Jaz sem PC2 tudi ob 2AM na hitro razdevicil na Imoli z Lambotom GT3 ter prvo dirko Ginett v karieri. Na prvo zogo zelo navdusen, mislim pa da se bom moral  z volanom tudi sam se poigrat saj se mi

Kurjenje gum za 100EUR! Zbiram hitre ali mal manj hitre kandidate, za tekmovanje v PC2 Project Cars PS4 tekmovanje bo Time Attack WTAC stil, nabijanje hitrega kroga, sodelujejo lahko VSI, k

Posted Images

Hah.. Vržem assetto dol in downgradam AMS na original kontent, unsubscribam 10 modov na rF2 in mi po pc2 inštalaciji še tolk ostane, da si lahko vse Giranthonove proge za AMS nazaj naložim :D

Uredil - 57X
Link to post
Pred 16 urami , 57X je napisal:

Hvala, ker si mi privarčeval €60 :)

Tvoja odličitev, meni je špil zakon če je not moj en sanjski avto, pa da kurm gume 2,3 mesece na njem, tudi če mi je ostalo šrot....kako smo si različni...(res da eni pač kupte špil zapravte 40 do 60e, pr men je mal drugače kupim igram 2,3 mesece, menjam za druge igre in dobim ven enako ali večjo ceno, kto sem dal za špil, sm pc2 bom igral mal dlje kot kaže....)

 

igram pc2 že tedn dni skor na ps4...., pač mafija pa te fore....:DD

 

moje trenutne ocene, 

 

iR 100%

Asseta 90%

PC2 70%

dIRT 4 70%

DIRTRALLY 80%

GT SPORT k pride 110% :D, pa ka si ti ja nor, tunana impreca evo 500hp+, stock gume +peku pali po materiali...pravjo, al pa pedalu v metal...pa si zmagal....(pa ne mi zdej od fizike in ostalga sranja razlagat, tenkju...moje ocene so mojega mišljenja....

Link to post
6 hours ago, silicijeva dolina said:

Jaz pa sem mislil, da so ti simulacije ljubše.

Ne vem, če sva se prav razumela hehe :)

Ker si omenil plac na disku, sem ti odgovoril, da bi se to dalo hitro poštimat. Seveda pa najbolj uživam v simulacijah, zato ne bo potrebe po čiščenju diska. Še AC bo ostala gor samo za šlajfa/targa event, pol gre pa res v penzijo :D

Link to post

Zdej ko sm mal naštelu FFB se zadeva kar lepo pelje. Na primer Porsche GT3 je dost podobn kot v AC-ju, tut po filingu ga lahk podobno tišim. Potem so tu določeni avti, sploh dirkalni, ki imajo manj kot 900 stopinj zasuka in zgleda, da tu neki ne štima, ker ti upošteva kot da imaš 900 na avtu, ki ima ubistvu 600. Mal nadležno, upam, da kmal porihtajo. Grafično je nekaj bugov, ko gledaš replaye, photo mode kapo dol. Igral sem tudi proti AI-ju prvo dirko za kariero z Ginettami, smo se lepo boril (100% težavnost, 78% agresija). Ko pride dež, postane res epsko. Lužice, ki te praktično zjebejo do amena če se jim ne izogibaš, tudi ko se steza suši so zelo nevarne, ko te kje izza ovinka preseneti kakšna na Šlajfi.

ss012038.jpg?width=812&height=457ss155159.jpg?width=812&height=457ss023243.jpg?width=812&height=457ss160025.jpg?width=812&height=457 ss020009.jpg?width=812&height=457

  • Upvote 8
  • Like 1
Link to post

Jaz sem PC2 tudi ob 2AM na hitro razdevicil na Imoli z Lambotom GT3 ter prvo dirko Ginett v karieri.

Na prvo zogo zelo navdusen, mislim pa da se bom moral  z volanom tudi sam se poigrat saj se mi zdi da nima teze (RAW setting), ceprav sem dal na 100 gain, volume in ostalo na 70. @zamex23 si kaj delal ingame kalibracijo za volan in pedala? Mogoce mi to manjka.

Mal prehitro edin bremza locka, downshift protection me je mal hecal, sam sem se hitro privadil, pa mal sem se sensitiviti znizal.

...to je blo dobro urco, je pa ogromno se za raziskat in ni hudica da ne bom nasel pravih nastavitev.

 

Grafien performance neverjetno lepo dela na r9 290 in sicer default nastavitve pri 1080p mi je delalo na 120fps, tako da sem vklopil kar VSR in spilal na 1440p z 70fps :roll:

 

Zdej, a sem spregledal kaj sam tam je bilo vse na high in nekaj celo na ultra + 16AF, brez MSAA pa SSAO nisem zdej zihr...stvar zgledala super delala pa se bolj super in moji strahovi so bili odvec...preuranjen nakup nove grafe pa tudi :lol:

 

RX in sneg kar me tudi najbolj zanima se nisem probal....bo pa zdej po orosencu cas za to...cheers!

 

Drugace pa sta tako Nvidia in AMD izdala nove driverje, ki so optimizirani za ta spil, pa za volan sem tudi videl, da so novi izpred 14 dni...tako da imam danes polno dela in veliko moznosti da si komplet zje*** sistem, sam ne morem s svoje koze ...#nedirajlavadokspava;)

 

cheers!

 

  • Upvote 3
  • Like 1
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...