Skoči na vsebino

Project CARS 2


branebrane

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Odgovori 120
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zdej ko sm mal naštelu FFB se zadeva kar lepo pelje. Na primer Porsche GT3 je dost podobn kot v AC-ju, tut po filingu ga lahk podobno tišim. Potem so tu določeni avti, sploh dirkalni, ki imajo manj ko

Jaz sem PC2 tudi ob 2AM na hitro razdevicil na Imoli z Lambotom GT3 ter prvo dirko Ginett v karieri. Na prvo zogo zelo navdusen, mislim pa da se bom moral  z volanom tudi sam se poigrat saj se mi

Kurjenje gum za 100EUR! Zbiram hitre ali mal manj hitre kandidate, za tekmovanje v PC2 Project Cars PS4 tekmovanje bo Time Attack WTAC stil, nabijanje hitrega kroga, sodelujejo lahko VSI, k

Posted Images

  • 1 month later...

Glede na to, da ni še nobenega odgovora, se mi zdi, da smo vsi ZELO skeptični - "papir" prenese vse :D 
Zgleda in sliši se oh in sploh ... vemo pa kaj je bilo s pC1 

Pa ne me narobe razumet, si želim, da bi nekdo nekje končno spacal skup nek All-in-One, pa če tut pC2 ;)

Uredil - bofu
Link to post
  • 3 months later...

Po dosti slabih izkusnjah pri prvem delu PC, sploh v startu, ko mi spila sploh ni uspelo zalaufati, sem se danes ugriznil v ustnico, ter si za RD kupil se PC2...lol kater sadomazo boste rekli, ki ga nic ne izuci...pa se prav bi imeli!

Poleg teh porodnih tezav, ki se znajo vlecti skoraj do pubertete igre, se bojim, da se bo zaradi moje neverjetne aktivnosti bolj kot ne znajdla na suhem v digitalni knjiznici starega zbiralca, vseeno pa kancek upanja ostaja.

Dodan je namrec rallycross, pa handling je baje dost hud...najboljs pri vsem tem pa je...da verjetn na moji stari R9 290 grafiki tega sploh ne bom mogu poganjat :DD

 

No pa vse naj naj Ali :D

 

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...