Skoči na vsebino

DiRT 4


n1vekk

Recommended Posts

Meni je ok edino WRC avti, škoda ker ni wrc 2k17 avtov, pridejo kdo ve? ,Španija, pa en kup nastavitev,(podvozja, avta, bla bla..) vse na off, abs na off, in je nekak solidno lepo vozno, podobno kot Dirt Rally pa vseen ni še to to, vse ostalo se mi pa avti nekak peljejo kot da plavajo, premehki so...ne vem, mal imam emšane občutke!

 

Aj, zvok se mi zdi slabši, ne vem men se zdi kot da je druga ekipa delala ta špil, al se motim, ni glih ok izdelek zdej na začetku.

Link to post
  • Odgovori 131
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Me mika tisti stage creator - se bo vidlo kdo zna iz prve vozit ne pa kdo nima šihta.

http://steamcommunity.com/profiles/76561198036645650/recommended/421020/

Evo tule je review od Porkhammerja. Enega izmed top igralcev v DR. In jaz verjamem njemu ne pa 100-tim revjujem na steamu kateri so špil igrali eno uro in šli pisat review kako je zanič in kako je fizika zanič in oh in sploh.

Men je špil zaenkrat super. Lahko zvečer kakšen online udarmo če bo kakšen interesent

Link to post

Jaz sem tudi zdejle malo spet odvozil, je bil vmes se en update...pa navdusenje samo raste. Vsekakor pa je treba na novo privaditi cute na fiziko, FFB in nove volan settinge. Res mi je bilo noro, ko sem sel Daily s P205 B klasa po megli, da nisem videl res nic ampak majke mi nic. Se dobro, da sem ze en orosen "Nitro" spil, je slo vse se bolj po obcutku cez :D

Drugac se mi zdi volan (navkljub kalibraciji) zelo obcutljiv (bo treba se tweekat) in rit pri mocnem popravljanju hitro odnese. Bremze brez ABS na pesku so f*king noro neuporabne (sploh ker je panika ko ne poznas proge) ampak sem jih pustil na off, se bom ze navadil pa se bolj FUN je, rocna pa je pogojno uporabna, ker na pesku pri Lancerju je slo cist nekam po svoje.

AI tekmovalce sem dal na najtezje, pa se vedno brez problema zmagam, tako da bo to potrebno tudi se malo skalibrirat. Lahko pa je to zgolj na zacetku...sem sele lvl 11

Sem sel pa en competition, tam kjer cakas da se nabira folk...majke mi je trzalo vse skupaj in nic prijetno za vozit. Sicer so zdej novi driverji za AMD ki imajo za D4 neke optimizacije, pa da vidim ce je to to...sam dvomim, ker mi na default lepo laufa na 110fps na privzetih nastavitvah, ki sem jih spisal zgoraj, edin Spanija je okol 80fps...upam da ni to kaksem MP lagg :(

...grem updejtat driverje pa da vidim kaj bo...zaenkrat faking noro...to bo se ene zabave s starimi petkovimi prdci na nitrotu iz D3 ;)

Se vedno bi pa prosil koga, ki je bolj pameten od mene, da mi razlozi zakaj po koncu eventa dobim " "team deductions" statistiko, minus dnarja in to konkretno. A moram mehankarja kupt al kaj hocjo, ker drugac sem cist priden in ne podiram gledalcev po poti se malin nisem sel konkretno nabirat :)

Imam pa ze prvi DNF ko sem se v Avstraliji nabil pri 160kmh v tist ozek most mamico mu.....

 

 

 

 

Uredil - AliBuggy
Link to post

pomoje je tisti deduction strosek ekipe...place, najemnine za garazo in ostale prostore...govorim pa na pamet, kar sm vidu iz reviewjev. danes zvecer bom instaliral in jutri bom sprobal malo

Link to post

JA cist mozno ja...sam kaj ko se team managementa sploh se dotaknu nisem...se avta nimam. Kaj bo sele pol ko bom res kaksne majstre nabavil pa ko bojo mogl nas avto pedenat. Dejansko poberejo polovico nagrad ...bitchezi :D

BTW: je kdo najdu kje se kaksen dober deal za D4. Bi rabil se eno kodo danes expresno.

Uredil - AliBuggy
Link to post

@vajtos bemti a ves da nisem bil pozoren. Javim! Sem kupil zdej avto ter ekipo...dal zahtevanih 3%...sam to placilo sem ze prej mogu dajat preden sem sploh koga imel..edin ce je bil kaksen john doe usunjan v ekipo ;)

 

Sem pa zdej dal nove driverje od AMD gor 17.6.1...prtegnu vse na ULTRA preset ter advanced Ambient occlusion dal na off pa watter na high. 65-75fps na 1080p, kar je dost kul optimiziran engine, bi clovek z glave reku.

 

edit: Ne LCD na Fanatec Universal HUB-u mi ne dela pa imam tud Fanaleds instaliran.

 

Me pa zanima tudi kaj hudica je button 9 za ingame inbox gledat, ker sem pristisnil ze popolnoma vse knofe pa noben ni zagrabu.

 

"Nitroti" padajo kot za salo, druzba se pa tudi ze pocas formira za test MP...wooohoo!!

 

Kje od tukaj vzet, da ne bo komplikacij in da bo key cimprej na voljo...ce ima kdo izkusnje...pa ce gledamo tiste pod 40€?

 

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-dirt-4-cd-key-compare-prices/

 

Uredil - AliBuggy
Link to post

Sproban MP, kjer random generiras proge. Noro dobra izkusnja!!! Voice chat deluje super, delas lahko mesane evente z razlicnimi avti in progami na session.

Mi je pa vmes spil enkrat kresnu, samo za to krivim navitje GPU-ja, ko sem ga odvil je blo vse ok.

 

Izredno zadovoljen s spilom, glede na to, da sem poprasal samo po povrsju!

 

Link to post

 

Pred 17 urami , AliBuggy je napisal:

Se vedno bi pa prosil koga, ki je bolj pameten od mene, da mi razlozi zakaj po koncu eventa dobim " "team deductions" statistiko, minus dnarja in to konkretno. A moram mehankarja kupt al kaj hocjo, ker drugac sem cist priden in ne podiram gledalcev po poti se malin nisem sel konkretno nabirat :)

Costs involved for paying the staff members on your team, cost of food etc etc. Codemasters idea of you somehow managing a team.

Link to post

Tnx Murn, smo pol ugotovil ja. Zdej sem dokupil neke boljse prostore pa hrano za ekipo pa neke scene za zmanjsevanje teh stroskov in so zdej dost bolj zadovoljni in od nagrade se manj odzre ;)

Drugace pa jaz sem vedno bolj navdusen na spilom. Volan sem sedaj nastavil isto kot v DR sem pa v FFB izklopil se tyre slip pa se neko funkcijo za kolesa in je obcutek na volanu dost boljsi.

Kar se avtov tice so v visjih klasah dosti bolj challanging pa tudi AI je postal neverjento hiter in sposoben, vcasih celo nenormalno. Primer Svedske ko po prvem checkpointu z Subaru Imprezo ko sem iz prvega mesta padel takoj na 20 s tem da ne naredim popolnoma nobene ocitne napake. Sicer se potem do konca da celo nekako nadoknaditi vse skupaj sam hitri so pa ratal na najmocnejsi tezavnostni teli AI-ji ;)

Pa se tole. Avti so dejansko z default setupom prevec nevtralni (zadnji konec pri RWD) in stvar je resljiva preko nastavitev avtomobila...je pa potrebno malo vec casa in zivcev, da se stvar spedena tako kot vsakemu pase. Se video na to temo.

 

 

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...