Skoči na vsebino

DiRT 4


n1vekk

Recommended Posts

Zaenkrat dobre ocene. Nekaj se omenja dolocene tezave z grafiko in sicer AA ter sennce samo to se da vse lepo zlikat...woohooo

 

https://www.gamespot.com/reviews/dirt-4-review/1900-6416693/

 

...kdaj je ze pol preload, mene bo pobral ;)

 

Intervju z lead designerjem pred releasom ter nacrti za prihodnost:

 

http://wccftech.com/dirt-4-designer-on-target-audience-dlc/

Uredil - AliBuggy
Link to post
  • Odgovori 131
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Me mika tisti stage creator - se bo vidlo kdo zna iz prve vozit ne pa kdo nima šihta.

Smo že vsi neučakani nazadne bo pa še slabš k DirtRally :D ubistvu je isti špil, sam kar je namesto hillclimba buggi racing, mislim da so še za rallycros iste proge :lol: 

Špil še zunaj ni pa je že govora o DLCjih [fbi]

Link to post

o DLC-jih je bilo samo vprasanje in odgovor na to je bil, da ideje so, da pa je potrebno videti kaksen bo odziv gamerjev...nic ne napovedujejo ze.

Napovedujejo pa 0-day patch za PC, kjer naj bi odpravili neke graficne tezave. Ja res sem ze nahypan se opravicujem, se pa v isti sapi bojim, da res ne bo kaksnega grenkega razocaranja.

Kljuca pa tudi jaz se nisem dobil, preloada pa tudi se ni na vidiku, pa je bilo nekaj spekulacij, da naj bi bil 2-3 dni prej :S

Drugace ce mogoce kdo ve...kdaj tocno v petek naj bi slo to live ...upam da bo zvecer po nasem casu ze v polnem pogonu.

Uredil - AliBuggy
Link to post

zgleda ze vse kul, bolj me skrbi feeling na volanu..pa da ne bo res kaksnih GPU glichev al pa kaksni multiplayer featurji, kot je bil zadnjic na D3, ko smo kar ven padal iz lobbiya kot keksi,  pa voice je neki strajkal. Lej nikol ne ves ;)

 

Kot je brati naj bi enim delal ze preload, verjetno tisti ki so narocili direkt preko Steama. Jaz sem kupil v Humble store, pa se nimam nic :(

https://steamcommunity.com/app/421020/discussions/0/1291817208506430855/

Uredil - AliBuggy
Link to post

Delal ne bo se nic do 9.6, samo lahko bojo pa tisti z slabso povezavo potegnili dol pravocasno pa load na streznike se razporedi, da ne bo v petek vse pocepnilo :)

...ewo se ena stvar kjer bo sla pri men lahk narobe...komplikacije s kljucem in prepozen download...paranoja :DD

Link to post

Mi ki smo naročali preko Kingina predvidevam da nebomo dobili preorder bonusov ? ( Hyundaj R5, Team booster, Founder icon)

 

Se mi zdi da to dobijo samo tisti ki so prek steama... itak ni nič posebnega :P

 

Mi je pa vsak dan bolj sumljiv tale Kinguin, upam da se bo vse dobro izšlo :confused:prej sem videl da mi je kar 2x naročilo špil pa sem 1000% da sem ga naroču samo enkrat haha :lol: hvalabogu dela tipka za cancel order

 

 

Uredil - Furion
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...