Skoči na vsebino

5. Paul Ricard - 8.1.2017


Recommended Posts

  • Odgovori 181
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kaj naj rečem, najprej dosti čustev :), hvala vsem, vidim da se vam je kar dogajalo. Zgleda, da mi je blo tokrat dano, vse se mi je pokloplo in tudi avto je bil odličen za to progo. Seveda brez 1a set

Eko pa sem našel 5 min da dodam svoje občutke . Na jutranjih testiranjih smo z ekipo inženirjev končno dorekli setup .  Nato je sledil en dolgi stint z race setupom da stestiram še gume in porabo

Ni to 72minutna dirka, ki se zmaga v prvih 5 krogih ane Marjan

Sm prevozil že ogromno prog,te pa še nisem poznal.Iz firbca jo probam....in.....WOW.....

Bolj ko sem jo testirlal.bolj sem užilval  v voznji in iskanju idealne linije.Res zakon pista.

Najbolj me jebe prva šikana,kjer nikakor ne speljem 2 kroga isto linijo.Še nikjer me ne

tako zajebava hehe.

Pa ta prvi del do ravnine,kjer ni placa za prehitevanje,se odločaš al boš po robnikih se lovil in pridobil kakšno desetinko al pa izbal lepe okrogle linije.

Drugi del bo pa sam fajt.Že ravnina je dolga,po tistem dolgem desnem ovinku pa sledijo ovinki kjer za  optimalno linijo je treba it na široko, na hitro te pa tam kdo po notranji strani zafrkne..in to na vsakem ovinku vse do cilja........

Eh na tej pisti bi rad dirkal tudi jst in se boril proti vam eheh.

Sm pa probal 3 avte na vašem serverju.....časi pa identični[fbi]

Recimo da sem imel quall.setup za vse tri.

lambo 2 00 13,   audi 2 00 07,   mclaren 2 00 18

Rade volje dam setup..ekipi RRT in pa ATS,če bo moj setup jim kaj pomagal.

 

 

 

Uredil - baty
Link to post

@Matjaž Murn dobiš en Uni. :P 

Drugič poklič ko si v blizini Kamnika gremo na najbolši točen Guinness v Slo. :P  Alpa na najboljši bruger. (tut tam majo polno pirčkov.)
 

Uredil - PEK
Link to post
52 minutes ago, Matjaž Murn said:

Vidim, da se tudi pri ostalih trening obrestuje. Bravo @Grebenc Gašper in @mare87

 

Glede na to da nimam toliko izkušenj in ste vsi tolk hitri, mi za vsaj približno konkurenco v prihodnosti ne preostane druga ko treninn trening in trening :D obenem se pa ucim še setupanja ki zgleda ne gre tako slabo :)

Uredil - Grebenc Gašper
Link to post
Pred 4 urami , Matjaž Murn je napisal:

Te nisem hotu omenjat, da se ne bi ponesreči zagovoril, da si izdal celotno taktiko ekipe :P 

Uff to pa, ja. Samo še soft, medium, ali pa hard gume določimo, pa smo razkrinkani do konca:D...

Link to post
  • B_U_R_I unfeatured in unpinned this tema

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...