Skoči na vsebino

4. Silverstone - 18.12.2016


Recommended Posts

Pred 5 urami , Matjaž Murn je napisal:

 

Izgovor za? PLP prebere podatke iz 3D modela proge in tam izdelovalec označi tudi določene checkpointe npr. za AI, kje se bodo vozili, kje so npr. start grid pozicije in tudi kje se začne pit lane. Tista črta je samo tekstura katere PLP ne zna, niti ne more prebrati. Če so pri Kunosu tako nedosledni in so to točko začetka boksov označili par metrov prej ni krivda PLP aplikacije.

In tako kot je poškodbeni model narejen malomarno ter je enak za vse, je tudi začetek boksov za vse enak. 

Men je jasno kako PLP dobi podatke in tut, kot sem že napisal, da ni krivda PLPja, če je Kunos narobe narisal tisto črto, hotel sem pa povedat, da tista črta nekaj pomeni in to je točno mesto kjer se začne pit lane. Vsaj morali bi bit tako, če se že gremo kao neko simulacijo dirkanja! In zato ne moreš imet za izgovor pomanjkanje treninga, pa "enačit" slabo narejen poškodbeni model z napako v špilu.

Pa pustimo zdej to. Kot smo že ugotovil, smo bli vsi na istem.

Link to post
  • Odgovori 71
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo mal akcije Pa ne poslušat te videje z zvočniki od telefoninčkov,k se zgubi vs čar

Q: Natreniran kot Švarci uletim v bokse, vržem nase čelado, skočim v Mkvarna, šaltam v prvo...šaltam v prvo....ajde, kje je zdaj ta prva?? Iščem pod havbo, iščem v boksih, iščem pri Fabijanu, ni je...

Sem jo že zbrisal. Sedaj se me šele pazite . Nekaj mojih cvetk:  

Posted Images

Bravo @baty. Tole je pa res proper video! A si sploh kej spal zadnje tri dni? :)

Skor sm se do solz nasmejal: Murn vs Kunos poškodbeni model :D Šele zdj sm vidu kako malo se me je Erik dotaknil. Na ravnini si pa ti zelo nazorno pokazal kaj se je dogajalo z avtom ... Katastrofa.

Link to post
  • B_U_R_I unpinned in unfeatured this tema

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...