Skoči na vsebino

3. Brands Hatch - 4.12.2016


Recommended Posts

Pred 9 urami , baty je napisal:

3.del nadaljevanke

Sm mislu,da bo trajalo dlje.A ispiracija prišla po  polnoči,ko pride luna vn:D

Evo, uštimano.

Sory Eršte,malo sm zajebal,ma jebt ga ,saj se ne vidi:P[fbi]

 

Link to post
  • Odgovori 55
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo, uštimano. Sory Eršte,malo sm zajebal,ma jebt ga ,saj se ne vidi  

Čestitke prvim trem na obeh dirkah. Q: Vadil race set. Ko se je nabralo dovolj gripa, sprobal še q set. in se vidim na tretjem mestu. Ker sem si vzel pač svoj čas, da v miru nastavim race set, fu

Posted Images

Bravo @baty!

Všeč mi je, da uporabiš še kakšno drugo kamero kakor tiste default ob progi. Imam pa tudi kritiko - ta mouse tracking/movement izgleda tako slabo, da video čisto pokvari, saj se kamera ne premika gladko, ampak se vse nekaj zatika - k bi kamerman imel parkinsonovo...

Glede vsebine pa bi mi bilo mogoče bolj všeč kakšno prehitevanje več namesto celotnega  uvodnega kroga, ker se ponavadi takrat ne dogaja kaj veliko. Izbira muske je pa itak vsakič top!

Link to post

OK.bom poskusil par stvari popravit.8)

Problem 5-6 min videa je,da čas kr hitro mine,......in vsak dvoboj posebej kr traja in si zasluži pet minut časa.Časa zal nimam ,da bi večinoma dvobojev posnel in jih obdelal,kot si jaz to želim.:oops:

Če kdo hoče(mi je že rokovnjač to svetoval)mi lahko preko pm pove,kdaj v dirki se je odvijal dvoboj,pa ga dam za "par sekund" v video.

PS.Bom pa probal dobit mal daljši dobr komad:D

Uredil - baty
Link to post

Glede dvobojev predlagam, da vsak napiše povzetek dirke in v  temi dirke napiše kje, kdaj in s kom se je boril. Te povzetke smo pred leti ravno zaradi tega pisali, da so lahko video majstri vključili naše boje v video in si tako prislužili svojih 5 sekund slave :)

Link to post

Na hitro se vidi tudi na "race gaps" grafu, ki je v rezultatih, ki jih Matjaž objavi po dirki. Oni, ki mu gre črta na hitro dol, je šel v bokse ali pa je imel incident.

Meni sicer Simonovi vidiki in zgodbe čist cool.

Uredil - mancSLO
Link to post

Ne me narobe razumet. Tudi meni so Simonovi videopovzetki super za pogledat. Nobena stvar pa nikoli ni tako dobra, da se je ne bi dalo kaj izboljšat. Predlogi oz. kritike so popolnoma dobronamerni.

Link to post
pred 43 minutami, Rokovnjac je napisal:

Važno, da se vidi naš ples :D 

Ja, te je Matjaž precej bolj elegantno, kot Miha mene. Živ grobijan...

Ps: Aleš, vse je pod kontrolo ?

Ps2: Matjaž, seveda. Sej jest sm tud samo napisal, da mi je OK.

Delam pa tud jest neki, samo mi je ob Simonovi mojstrovini kar malo kriza sherat. Itak ste asi, da tako hitro to naredite....

Link to post
  • B_U_R_I unpinned in unfeatured this tema

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...