Skoči na vsebino

2. Monza - 20.11.2016


Recommended Posts

Tam nekje, en krog sem še šel z 0%, potem pa raje pit stop.
Je sploh možno gumo presekat? Se ne spomnim, da bi kdaj dobil opozorilo za lockup in imel kakšne flatspote... tudi ko sem skoraj Marjana zbil :) 

Link to post
  • Odgovori 80
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo mene nazaj ..Hvala za pohvale....... Več al manj bom delal iste-podobne videe...ni dosti kompliciranja ZA NAGRADO ŠE VIDEO O MONZI    

Naj ti bo Nekaj na hitro o MUGELLU)  

Hmm, kje to gledate 0%. Meni je tyre temp do 94% prišel po 19 krogih na S (in me je takoj zavrtelo) Pol kroga po vrtenju je bil še čisti led.

Domen, se mi je zdelo enkrat, da je šlo za las, a si lepo počakal in je vse bp. Verjetno te bo pa plp  stal kakšne točke.

Uredil - mancSLO
Link to post

Očitno imava samo midva tole "čudno" aplikacijo. Meni so soft gume po 20 krogih kazale 95%, pa v zeleno so bile obarvane. Medtem, ko sem medium komaj lahko ogreval, sprednje desne niti ne dovolj, pa so se po 19 krogih spustile iz 100% na 97%.

Bi pa pohvalil so-dirkače v Monzi, res fer dirkanje, brez incidentov, lepa prehitevanja in vožnje vštric. Je dirkaški bonton kar močno napredoval v zadnjih sezonah tule gor. Le tako naprej!

 

Link to post
Pred 23 urami , PEK je napisal:

Matjaž, na štartu si bil pa dokaj miren. :) Kaj je blo pa tam okoli 57. minute za en spike? 

Lepe fotke Miha. 

Ja, sej bi bil pomoje celo dirko takole miren, če se ne bi v prvem ovinku razletel. Sem bil tudi po crashu očitno kar miren, ampak potem, ko sem se skoncentriral in videl, da proti skoraj vsem pridobivam na času, sem začel upat na neko uvrstite. Potem je pa herc nabilo na 110+ in je tam ostal do konca dirke. Amm, tam pri 57 minuti pa ne vem kaj je blo... Pomoje sem zagledal Alena :)

Link to post
pred 7 minutami, Rokovnjac je napisal:

Dizel je nekje izpustil 6 krvavih Marjanovih pik :shock:

Tomaž, štejeta najboljši dve uvrstitvi...

Ups, me je Matjaž prehitel kot v Monzi:D.

Uredil - mancSLO
Link to post
pred 55 minutami, PEK je napisal:

@Domc in @Ale očitno so bili novi deli na vajnih avtomobilih nelegalni, za BH vzamita tastare, ki so od FIA preverjeni! [opa]

WTF?! 

Sej sem mel novo aplikacijo inštalirano in aktivirano! Da je bila inštalirana se vidi v chatu, kje pa vidiš, da ni bila aktivirana? 

Ko pridem domov bom preveril, sem pa 100%, da sem jo aktiviral! Ko sem treniral mi je normalno štelo sekanje...

Uredil - Ale
Link to post
  • B_U_R_I unfeatured this tema

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...