Skoči na vsebino

2. Monza - 20.11.2016


Recommended Posts

  • Odgovori 80
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo mene nazaj ..Hvala za pohvale....... Več al manj bom delal iste-podobne videe...ni dosti kompliciranja ZA NAGRADO ŠE VIDEO O MONZI    

Naj ti bo Nekaj na hitro o MUGELLU)  

Fantje, kaj tudi vi s tezavo ogrejete M gume tukaj ? Leva stran se po lesmo 1 in 2 še ogreje, desna pa nikoli. Na splošno kaj se lahko stori, da se gume bolj ogrejejo če zanemarimo dejstvo, da mogoče vozim prepočasi in premalo drsim.

Link to post

Marko, če ti po pravici povem, nimam pojma, ker gledam na cesto... :D 

Ko prilagajam setup grem bolj na to, da se avto lepo pelje skozi ovinke, pa da prestavna razmerja niso čisto mimo.

Link to post
1 hour ago, 57X said:

Marko, ti samo gume za soft zamenjaj, M so neuporabne ;)

Hvala. Bom probal. Skoraj ne morem verjet da je opcija odpeljati 20 krogov z soft. Medium se zgleda prevec hladijo po teh ravnicah.

Uredil - markop
Link to post

Matjaž, a se da pri vodstvu dirkališča pozanimat, če bi se dalo na izhodu iz Lesmo 2 dodatno okrepit ograjo na desni strani. Imam občutek, da bo pod resnim testom pri 40 krogih. Zna se zgoditi da bo dirka prekinjena zaradi popravila ograje. Vsaj mojega Z4 kar pogosto vleče v tisti kot in enkrat, ko nos obrne tam skoraj ni več pomoči.

Resno vprašanje: Vam pri vhodu v T1 in T2 (torej 1. in 2. šikana) uspe povozit tiste, kot jim pravijo "klobase" na robnikih ? Meni ne, avto kar poleti. Mogoče je avto prenizek. No ?

 

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...