Skoči na vsebino

Prijavljeni vozniki, ekipe, skinpack


Recommended Posts

  • Odgovori 69
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo da končno pokažem izgled ATS ekipe  Pridno delal cel teden   

>FANFARE!!!< Dizel Race Team se predstavlja, s svojim Mkvarnom. Govorili smo z dirkaško trojko in izvedeli marsikatero pikantno podrobnost.... Najprej smo stopili v kontakt s priznanim

Ker se letos Random Racing Team vrača v identični zasedbi kot lani, le na kratko o novitetah. Imamo novo himno, zaradi katere se Prešernov Franc v grobu suče. Sori Frane... Perijeva Katka gre lepš v

Posted Images

On 2. 11. 2016 at 14:51, markop je napisal:

Jaz sem za tole prvenstvo čisto off pace. AC nisem že nekaj časa resneje žgal. Sem skušal skin naredit pa sem bil vse skupaj prepozen. Prijave so mimo, če boste kdaj imeli kakšen fraj plac se pridružim na kakšni dirki, če se da.

Marko in še nekaj zamudnikov se je prvenstvu pridružilo že po koncu roka prijav. Če je še kakšen kandidat, naj čimprej uredi vse potrebno, da ne zamudi prve dirke, ki bo že to nedeljo.

Link to post

Ker se letos Random Racing Team vrača v identični zasedbi kot lani, le na kratko o novitetah.
Imamo novo himno, zaradi katere se Prešernov Franc v grobu suče. Sori Frane... Perijeva Katka gre lepš v kontekst.

Zastave in diplomacijo smo odpeljali na avtoodpad ter si nadeli bojne kožuhe in ostre poglede, Ron Dennis pa je šenkal promocijske šetstopedesetke.
Trije tigri, šest glav, šest jajc in dvanajst gum je zasedba, ki letos, v duhu poštenih dvobojev, odločno štarta na konstruktorski naslov.
Cilji so visoki, res. Ni pa neke panike, če nizko pademo... baje bodo neke huba buba blazine prisotne na progi :) ROAAARRRR :D

Erik Ocvirkpreview.jpg

Gašper Zupan
preview.jpg

Božo Fujs
preview.jpg

Link to post

Skinpack objavljen. Edina ekipa, ki je poslala skin tak kot treba in v roku je Rumenilo Racing. 
Pri ostalih je bilo treba popravljat ui_skin (pri skoraj vseh), nekateri imate popolnoma narobe poimenovano mapo, tretji nimate urejen preview itd. Popravite. (ui_skin in poimenovanje sem uredil, preview in ostalega pa ne bom rihtal.)

Manjkajo skini ekip SRT, Random Racing Team in Eluir Racing.

 

Če bo kdo zrihtal in poslal do večera, bom objavil pred Practice nov skin pack.

Uredil - skopusnik
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...