Skoči na vsebino

Prijavljeni vozniki, ekipe, skinpack


Recommended Posts

Jaz sem za tole prvenstvo čisto off pace. AC nisem že nekaj časa resneje žgal. Sem skušal skin naredit pa sem bil vse skupaj prepozen. Prijave so mimo, če boste kdaj imeli kakšen fraj plac se pridružim na kakšni dirki, če se da.

Link to post
  • Odgovori 69
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo da končno pokažem izgled ATS ekipe  Pridno delal cel teden   

>FANFARE!!!< Dizel Race Team se predstavlja, s svojim Mkvarnom. Govorili smo z dirkaško trojko in izvedeli marsikatero pikantno podrobnost.... Najprej smo stopili v kontakt s priznanim

Ker se letos Random Racing Team vrača v identični zasedbi kot lani, le na kratko o novitetah. Imamo novo himno, zaradi katere se Prešernov Franc v grobu suče. Sori Frane... Perijeva Katka gre lepš v

Posted Images

Ne boš se mogu pridružit na kakšni dirki, ker je to prvenstvo v katerega moraš bit prijavljen. Imaš pa druge dirke na portalu, ki niso sklop prvenstva, pa se nam lahko tam pridružiš...

Link to post
On 12. 10. 2016 at 21:03, mare87 je napisal:

Iščem teammate-a za vožnjo z Ferrari 488 GT3, ni važen "skill", saj tudi sam delam pogosto napake. ZS me :)

@markop, tole si morda zgrešil. Za vestnega pisalca novic in IR nasvetov bo morda organizator pogledal čez prste glede roka:roll:.

Link to post

Pa res...se opravičujem!

Ne vem kje sem jaz pol dobil še file ze šipo z SloRacing napisom...zdej gledam template. ki ga je pripravil organizator in so res samo skini not, brez šip. Pol bom pa tut jaz pri nas to popravil, ker je prou grdo...Marjan, hvala za opozorilo!

Aja, pa še neki...če je na avtu reklama za Lux Liveries, še ne pomeni, da ga je on delal [jezik12]

PS: Kako se to naredi, da ti z modro označi, ko omenjaš nekoga v svojem postu, kot je Marjan prej mene? Hvala!

Uredil - Ale
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...