Skoči na vsebino

V8


markop

Recommended Posts

  • Odgovori 77
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

No tako, pa je tudi Bathurst za nami. Sprint dirka je bila zadovoljstvo za celotno slovensko moštvo. Tokrat je @alkoro ugnal vso konkurenco in v dirki ena zasedel 1. mesto. Kljub nenehnim napadom nasp

Jože, požen, mi smo prpravlen  

No prav.  @alkoro , @Domc,  vseeno hvala za 6. in 7. mesto   Lepše zveni, kot 8. in9.  

Imam par vprašanji glede lige:
1. 75% bencina. Tank ima 112L, se pravi si omejen na 84L?
2.Sem šel brat pravila in notri je omenjen super pole. To velja za obe dirki? 
3. Glede na to da je prijavljenih 100 voznikov, jih najbrž razdeli v heate tako kot na official dirkah?

Link to post

1. Da, tam nekje. Pit stop rabiš samo za race 2 + gume, undercut strategija deluje.
2. Da, sicer ni glih ta prav super pole. V prvih 15min moraš pridet v top10, 5min pavze in potem se zadnjih 10min vozi neomejeno št. krogov.
3. Ni gužve, kdor prvi pride prvi melje :)  

Link to post

Nevem, odvisno od situacije :)

Prvo polovico sandbagaš za vodilnim, greš z njim v pit stop, natankaš manj bencina + gume, se odpelješ v vodstvo.

Uredil - Domc
Link to post

No tako, pa je tudi Bathurst za nami. Sprint dirka je bila zadovoljstvo za celotno slovensko moštvo. Tokrat je @alkoro ugnal vso konkurenco in v dirki ena zasedel 1. mesto. Kljub nenehnim napadom nasprotnikov, je prečkal kockasto zastavo kot prvi. Tudi medijska zvezda zadnjih dirk @Domc ni bil zaman in odnesel domov 3. mesto. Tudi domen je bil skozi v sendviču, tako da je imel kar dvojno vlogo hkrati in sicer kot branilec in napadalec. Izkušnje so seveda pokazale iz kakega testa je naš domc.  Dobra vožnja z dobrim ritmom skozi celo dirko ja vozilo Ford Falcon st.111 postavila na končno 5. mesto in tako smo trije slo. vozniki končali v top 5.[ok] No, dirka dva je bila nekoliko bolj napeta. Zaradi hladnejše proge se je tudi ritem dvignil in skrajšal čas na krog za cele tri sekunde. Druge dirke se je udeležil tudi Viktor Tanaka, najhitrejši dirkač prvenstva. Na začetku je kazalo, da bo Viktor pustil za sabo tudi našega Alena. Vendar ko je že kazalo, da bo zmaga pripadala Viktorju, je slednji naredil rahlo napako in oplazil zid. Seveda zid mu ni ostal dolžen in mu pustil poškodbo na dirkalniku, katera je botrovala pri odstopu. Alen je bil ponovno v igri za zmago vendar na žalost ga je napaka stala stopničk in je tako pristal na vseeno dobrem 5.mestu. Domen je skozi celotno dirko držal visok ritem in z dobro strategijo prinesel domov dva pokala s št.3. [ok] Solidne kvalifikacije so me pripeljale na 10. mesto, vendar me je dotik v prvem krogu spravil na zadnje mesto in tako je moja solidna uvrstitev šla po gobe. Iz predzadnjega mesta sej je začel vzpon, tako da sem po spletu okoliščin uspel zaključiti dirko na 15. mestu. Rafal K. in Tony K. se še borita za prestol, saj imata le nekaj točk razlike. Drugi pa nimajo več možnosti, da bi odnesli domov naslov svetovnega prvaka. Le boj za 3.mesto je še v igri, na katerem trenutno preži slo. zastava moštva Sasing Motorsport. :DD

Link to post
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...