Skoči na vsebino

V8


markop

Recommended Posts

  • Odgovori 77
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

No tako, pa je tudi Bathurst za nami. Sprint dirka je bila zadovoljstvo za celotno slovensko moštvo. Tokrat je @alkoro ugnal vso konkurenco in v dirki ena zasedel 1. mesto. Kljub nenehnim napadom nasp

Jože, požen, mi smo prpravlen  

No prav.  @alkoro , @Domc,  vseeno hvala za 6. in 7. mesto   Lepše zveni, kot 8. in9.  

Tako, pa je "10". in 11. dirka pospravljena. Malo treninga je botrovalo za slabo pripravljenost in tako tudi uvrstitev. Povrh vsega, pa tudi zamujen start prve dirke. Po slabih kvalifikacijah "17.mesto", sem uspel prilesti na 8.mesto, vendar zaradi nepravilno izračunanega goriva, sem moral zadnje tri kroge zmanjšat čas na krog za celih 10 sekund, počakat da me vodilni prehitijo, da sem lahko zagledal belo zastavo in tako prečkal štartno-ciljno ravnino z 0.3l goriva na 11. mestu. Škoda. Vendar to je moj epilog. Če se pa obrnemo na našega člana @Domc , je pa pesem čisto drugačna. Gospod je postal medijska zvezda Apex racing TV-ja in je kar dosti govora o njem in njegovih spretnostih. Dve dirki, dvakrat na stopničkah. [owje]Drugi konec tedna, nas čaka zame najzahtevnejša dirka sezone in sicer na vsem poznani progi Mount Panorama. Vsekakor v tem primeru nepripravljenost ne bo prinesla le slabe uvrstitve, ampak siguren odstop. Tako da bo treba namenit več časa treningu.

 

Link to post
Pred 7 urami , markop je napisal:

Sta bila, kar oba zvezdi. Skozi sta bila omenjana in na sliki. @Danjel T., sem videl par dobrih prehitevanj 2:40 in naprej...

A si siguren, da si videl mene? :D No, vsaj pri prehitevanjih? Zvezda je @Domc, jaz sem bolj meteorit :D. Je pa lepo slišat, da ti nekdo vliva upanje, četudi preko besed. ;)

Link to post

Ker ne vozim , mal obujam spomine in sem naletel na tole :)

 

 

Kdo bi si mislil da se je Simpson spomnil po vseh teh letih kje sva se prvič srečala :)

 

 

Link to post

Pa kje sta to vozila? A obstaja kaka skrajšana verzija Bathursta? :D Koliko je bila temp steze? Jaz na 40 stopinjah 2:10.200s [Jel2]

OK, po defoltu si pribijem sekundo-sekundo in pol od vajinih časov. Kje so pa ostale sekunde? :cry:

Link to post

Bathurst_17_Race ima zadek prilepljen na stezo [it]

Sem šel probat stock vreme pa afternoon: 2:07:5 (41 asvalt)
Z istim setom, late afternoon, x vreme sem šel pa 2:04:555 :D 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...