Skoči na vsebino

BMW GT2 @ Spa Francorchamps || 6.5.2016


alkoro

Recommended Posts

Jaz sem po dolgem casu zakurblal tale AC. Morem se privadit na skripanje gum in drsenje, ker je razlika z IR. Me pa neki heca. Cim pipnem po bremzi blokira gume. Sploh v zadnjo sikano je problem. To me je enkrat ze hecalo.

Link to post
  • Odgovori 152
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Aja, sej lahko je tud nedelja, standardni BMW timing. Sem predlagal petek, ker sta z Alenom zadnjič izbrala očitno zelo všečen termin. RRT je trenutno preokupiran, ker je mošteveni IT masterchief

Fun dirke bi itak morale postati naša redna praksa.

Super odziv članov foruma, res si nisem predstavljal, da se nas bo toliko nabralo. Sploh zaradi tega, ker smo dirko razpisali malo manj kot en teden pred pričetkom. Računal sem da nas bo malo nad 10

Pred 5 urami , alkoro je napisal:

EDIT:
Na vabilu objavljen SETUP

Prosim za feedback.

 

Setup je hiter, meni osebno preveč živčen vhod v ovinek, verjetno preveč pribremzal, tak da sem vozil default z 2/4 krilci.

Link to post

@alkoro: Včeraj sem malo fural. NA serverju se nas je celo nabralo ene 6. Problem, ki sem ga imel je bil s stopalkami in izvira iz AC. Pogosto se pedala skalibrirajo in moram AC enostavno reštartat in pol je OK. Na serverju je pa open setup in sem vozil default. Če bo čas probam tvojega in sporočim občutke.

Link to post
Pred 17 urami , alkoro je napisal:

EDIT:
Na vabilu objavljen SETUP

Prosim za feedback.

Malo se ga je treba privadit, drugače je zelo stabilen v hitrih ovinkih, ampak kot je že rekel mare87 mogoče malo preveč nestabilen na turn in, tudi meni gre velikokrat v oversteer. Će pa je najhitrejši ali ne, niti ni pomembno, itak bo za vse enak :)

Hm, tole pa najbrž ni v redu, da sem takole podrgnil spredaj in me je odbilo, je pa res, da ni najlepše izpeljan ovinek :) 

 

Uredil - bofu
Link to post

Odpeljal sem par krogov z deafult setupom, pa mi nabije temperaturo gum na rdečo v pol kroga? A je to kak bug ali je avto res tako občutljiv. Potem pa zadnjo šikano skoraj ni možno speljati, ker je vse rdeče v gumah :) 

 

A daste še link do pit/setup/helperja?

 

Hvala.

Link to post

Tomaž, ne vem, če ni za gume tole ( tyre temp) boljše kot tisti v igri. Pit aplikacija je tule: pit/setup/helper             

Takole za med tednom sem si bolj zamislil caa. 10 krogov dirka z enim postankom. Bolj fun. Matjaž, tako bi nastavil 25l goriva v privzeti set. 

Link to post
3 hours ago, Rokovnjac said:

Odpeljal sem par krogov z deafult setupom, pa mi nabije temperaturo gum na rdečo v pol kroga? A je to kak bug ali je avto res tako občutljiv. Potem pa zadnjo šikano skoraj ni možno speljati, ker je vse rdeče v gumah :) 

 

A daste še link do pit/setup/helperja?

 

Hvala.

Default od AC, uporablja super soft gume. Tako kot si ugotovil se zelo segrejejo in potem izgubijo oprijem.

Uredil - alkoro
Link to post

Alen, setup meni ni najbolj. V bistvu potencira moje slabosti :) Predvsem vhod v ovinek, kjer sem pregrob in pol grem v oversteer. Nisem se siguren, ce damperji to naredijo ali diferencial. Zgleda kot bi bili damperji, ker se dogaja pri spuščanju bremze. Drugo kar je bi si želel mehkejši srednji ARB in malo več rake-a, da še nekoliko lažje rotira v ovinek, ko ne grem v oversteer seveda.

Je pa treba počakat par krogov, da gume začnejo grabit ker takoj ven iz pit je precej "hulala" vse skupaj.

@Matjaž Murn @mancSLO: Jaz lahko na serverju spreminjam setup. Celo naložim nekega novega.

Uredil - MarkoP
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...