Skoči na vsebino

5. ADAC Rallye Deutschland (6.4. - 13.4.)


Recommended Posts

Predzadnji reli sezone, ADAC Rallye Deutschland bo na nemških ravnicah in poligonih ponudil izjemne hitrosti in akcijske tehnične odseke. Urnik je zaradi varnosti in dovoljenj uporabe vojaških poligonov enak lanskoletnemu.

(Predstavljajte si sliko, ki jo Fabijan nebo naredu.)

 

Čez cel vikend je napovedano sorazmerno lepo vreme, a zadnji dan nam manjše plohe ne uidejo.

 

Dan 1

  • Servis
  • SS1 Frauenberg (Morning/Overcast)
  • SS2 Frauenberg (Morning/Clear)
  • SS3 Waldaufstieg (Morning/Clear)
  • Servis
  • SS4 Oberstein (Midday/Clear)
  • SS5 Oberstein (Midday/Clear)
  • SS6 Kreuzungsring Reverse (Night/Clear)

Dan 2

  • Servis
  • SS7 Hammerstein (Morning/Clear)
  • SS8 Flugzeugring (Morning/Clear)
  • SS9 Hammerstein (Morning/Clear)
  • SS10 Oberstein (Morning/Overcast)
  • SS11 Hammerstein (Morning/Clear)
  • Servis
  • SS12 Ruschberg (Midday/Clear)
  • SS13 Frauenberg (Midday/Clear)
  • SS14 Oberstein (Midday/Clear)
  • SS15 Hammerstein (Midday/Clear)
  • SS16 Flugzeugring Reverse (Night/Clear)

Dan 3

  • Servis
  • SS17 Ruschberg (Morning/Rain)
  • SS18 Verbundsring (Morning/Rain)
  • Servis
  • SS19 Oberstein (Morning/Overcast)
  • SS20 Verbundsring Reverse (Midday/Clear)
Link to post
  • Odgovori 30
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Predzadnji reli sezone, ADAC Rallye Deutschland bo na nemških ravnicah in poligonih ponudil izjemne hitrosti in akcijske tehnične odseke. Urnik je zaradi varnosti in dovoljenj uporabe vojaških poligon

Vidim, da je Nivek s svojo micko že zvozil kompleten rally. In časi, ki jih je postavljal so naravnost odlični, tako da sem precej vesel, da vozim WRC. Še s tem bom verjetno imel problem biti hitrejši

Sm tud jst odpelju danc popoldan do konca... Tokrat razn na HP3, kjer sm zgubu kšne 5 sekund, brez kšnih omembe vrednih napak...cajti pa tud kokr tok solidni... Še en video z zadnjega brzinca:

Vidim, da je Nivek s svojo micko že zvozil kompleten rally. In časi, ki jih je postavljal so naravnost odlični, tako da sem precej vesel, da vozim WRC. Še s tem bom verjetno imel problem biti hitrejši. Čestitam za dobro dirkanje.

Link to post

jebovas alieni! Sem sel malo gledat kaksne case dosegate na prvih dveh :o

Sploh @mare87 dominira v mokrem...jaz se na suhem tezko ta cas dobim. Jeba bo tole! Sem malce testiral in imam mogoce se najvecji problem z bremzanjem in lockanjem koles ter posledicno ugasanjem motorja. Sploh na tej prvi progi tisti klanec na dol pred koncem je prav idealen za hitri postanek v malinah in bo res treba v ligi, ko bo slo zares, zlo picajzlasto tam pribremzavat.

Nekak mi ne gre tale asfalt bemumast...nobene konsistence nimam z linijo in skoz neki improviziram ker me pri bremzanju vedno drugac nastela :(

 

 

Link to post

Končal še drugi dan, po pričakovanju ni šlo mimo Niveka, je dosegal nore čase. Probal na silo, drselo, enkrat med grme, iskal hitrejše linije, no go. To je to, overall zadovoljen, srečno ostali. Uf mi je vroče, haha. Kapo dol še enkrat nivek m!

 

 

Uredil - mare87
Link to post

Day 1 za mano kaj naj rečem hitrost je taprava vendar preveč napak in prebita guma na ss3 in posledično že močno zdelan hyundai tako da zaostenek je že velik.

Optimistično naprej v day 2 :)

 

PS: Preveč optimizma...DNF

Uredil - Darjan87
Link to post

Evo rally odpeljan do konca .Nivek svaka čast, sem te lovil pa lovil in v prvi polovici drugega dne ujel vendar sem v drugi polovici naredil dve napaki in izgubil vse kar sem pridobil tako da to je to. Sem se pa namatral ko žval :) pri lovljenju ampak ni uspelo. Vso srečo še drugim

Link to post

Eto, odpeljal včeraj prve tri proge in danes vse do konca, taktično, brez napak, ravno toliko, da bom po vsej verjetnosti na koncu drugi, s tem pa obdržim tudi drugo mesto v skupni razvrstirtvi. FiZika loviti se mi je zdelo brez veze, ker se lahko pregriznem, pa ga ne prehitim, konkutrent Darjan je pa danes odstopil, tako, da me ne more več prehiteti. Se vidimo v Walesu.

p.s.

Aja, bo treba počas v penzijo, ker ne opazim nobenega napredka več pri svoji vožnji.

Uredil - Simmoniti
Link to post

Haha. Tako je. Rovtarja se lahko predčasno upokojita. :D

Sem odvozil u šusu komplet. Brez večjih napak do SS16, ko sm ravno začel tuhtat, če bo to reli brez kašnih pizdarij. Pol se je pa zabliskalo in zvit avto pa po feltni vozu. Zgubu ene 40 sekund na račun. Ma vseeno kar solidno, glede na to, da nisem več asfalt fan, sam očitno je edina podlaga na kateri znam vozit. :D

Link to post
  • B_U_R_I unfeatured this tema

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...