Skoči na vsebino

4. Neste Oil Rally Finland (23.3 - 29.3)


Recommended Posts

ce je pa kdo res tak junak, da se upa toxiciran tale finski rollercoaster odfurat....dobi od mene domace pripravljen malinov eliksir z esenco po bukovih drvih :)

Uredil - AliBuggy
Link to post
  • Odgovori 32
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Teden je na okoli in tukaj je že četrta preizkušnja Dirt Rally sezone, dirka po Finiski. Povzetek dirke in točkovanje po Grčiji, je na voljo tukaj. Srečno vsem tekmovalcem in čim manj zvite pločevine/

priporočam hmeljev osvežilni napitek nizkih temperatur

pojedel par cevapov in cebule in se zadovoljen podal dokoncati se preostanek. Kaj se je izluscilo? Pod crto je bilo takole: pokanje gum, prevracanje in posledicno poplnoma neodziven avto. Naj slike po

pojedel par cevapov in cebule in se zadovoljen podal dokoncati se preostanek. Kaj se je izluscilo? Pod crto je bilo takole: pokanje gum, prevracanje in posledicno poplnoma neodziven avto. Naj slike povejo vec...rezultat je porazen na casu :)

 

Srecno se ostalim, Mare tebi pa vse cestitke!

 

 

8B0DB2F7CB8756DC15B81A58630D94E7DEA8764D

 

 

 

F43B7A206967DC34F57C06C74D8F05B7CBD71E52

 

5E7455CA7919A247B79ACBC873F83C28982494D6

 

 

Uredil - AliBuggy
Link to post

ja sej tak bi bil tudi moj auto ma sm rajsi pustu stat use skupi :D bo slo pa v nemciji boljse...Ali, jst mislim da je cas da se pokaze Maretu kako zgleda bronasta barva, kaj pravis? :D 

Link to post

PIsmu tezka bo Nivek. Maretova dominaca ni vec nakljucje. Tip ima stvar pod kontrolo a je to zaradi setupa, treninga in talenta sploh nima veze...tudi ce mu sreca z malinam in gumam ni ravno prijateljica, se mu se vedno uspe vrniti na podium. Mene ga je ze malo strah...mogoce je borg tko kot Fizik :D

 

Link to post

..Tud jst na koncu...

Bolj švoh je blo tole vseskp...precej majhnih napak pa tud ene dve večji, k sta me koštal dobre pol minute skup pomoje. Obe v drugem delu, tku da Simmoniti, lepo priložnost maš tokrat... ;)
Drgač pa avto že hmal ni biu več popravljiv...vse zvito, lučke svetile, itd... :D Na srečo je zdržal do konca...enako velja tud za gume glede na to kaj so mogle prestajat tle... :) 

Drgač pa mare87 vsaka čast...k sm vozu drugo polovico sm biu parkrat kar pošteno presenečen. Vidu sm, da ni nobenga WRC še zravn, pa vseeno cajti zlo blizu mojim (kjer sm vozu pretežno brez napak, drgač si me itq prehitu... :D ). Mamo srečo, da te ni med WRC-ji...še... ;).

Še en video z zadnjega brzinca: https://www.youtube.com/watch?v=DZ0J_drmq2E

Pa srečno tud ostalim, ki boste še vozili...

Link to post
Pred 6 urami , AliBuggy je napisal:

PIsmu tezka bo Nivek. Maretova dominaca ni vec nakljucje. Tip ima stvar pod kontrolo a je to zaradi setupa, treninga in talenta sploh nima veze...tudi ce mu sreca z malinam in gumam ni ravno prijateljica, se mu se vedno uspe vrniti na podium. Mene ga je ze malo strah...mogoce je borg tko kot Fizik :D

 

haha je res ja...ni po nakljucju vsega zmagal...je spisal program da vozi namesto njega :D je sprgramiral se par napak da nebi posumli :D kar se tice pa Fizika in tudi Simmontija pa nevem...nemorem...neznam :D kaksn posamezen stage se ampak cel rally s takim tempom...

Link to post

Končano, sicer brez kakšne večje napake, vendar s precej majhnimi, ki so me stale skupaj kakšnih 20 sekund. Na koncu se mi je sicer ponudila priložnost, da prevuamem vodstvo, vendar avto enostavno ni šel več dovolj hitro, da bi ujel še tistih par sekund. Sicer sem pa vesel, da se je izteklo tako, kakor se je, še posebej, ker so mi danes zjutraj v igri izginile vse lige (okrog 15), v katerih sem sodeloval. Hvala Arneju, ker me je postavil nazaj, da sem lahko tole dokončal.

Link to post

Odpeljano, tudi jst ogromno napak nekje na polovici še prebita guma in sm reskiral vožnjo po prazni do cilja vendar sm vseeno ohranil varno razdaljo do mare87 in tako zadržal P3 do konca relija. U glavnem najtežji rally u sezoni zame osebno...se vidimo u Nemčiji ;)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...