Skoči na vsebino

Sezona 1 [2008]


Recommended Posts

Zakaj je pa moje ime kar 2x noter. Je res da sn umes šel iz igre, pa pol pred koncem še enkrat probal in popravil čas.

A to pomeni, da sem se uvrstil na dirko?

Link to post
  • Odgovori 236
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

ma jaajc!! Štartal z drugega mesta in pred drugim splitom šu vn na travo. Se vrnu na progo na 14 mesto in začel počasi prehitevat folk. Ko sem pršu do 7. mesta (skor 6.) pa kr naenkrat gre motor :( :(

Ena pripomba: ko sem prehiteval Cerimana sem dobu občutek da me je hotu zrinit s proge :?

Link to post

Zanimivo, zdelo se mi je da bo štart bolj zadaj res :shock:icon_eek.giflaugh.gif, eden ne vem kdo, je tako naravnost usekal da kr groza, enako sem sam komu kaj pleha zvil, pa vseen lepa dirka, lepi boji, ma všeč mi je ker nas je toliko na kupu, se mi je zdelo da bo to to, čeprva sm bil slab (volan je le volan, ne pa joystick :lol: ), Bonča mal sm se ti kasneje po ravnini odmaknil, sm je pa slab občutek, ko te prehiti za 1krog.Od 12+ kroga sm mel pa čist mirno dirko, mir.. :twisted:

Link to post

Jaz sem pa slabo štartal, sem sklopko spustil prehitro, pa sem premali plin dodal in seveda mi je avto crknil. V devetem krogu pa lepo gledam za sabo v ogledalu vodilnega dirke kje je, ker bi ga počasi moral spustit in začnem trenutek prepozno zavirat... bum v ograjo, odstop. Drugače pa res fajn občutek, ko je polna pista. Se vidimo na naslednji dirki, na katero se bom malo bolj pripravil. :twisted:

Link to post

Bravo Marko! To je bila pa huda borba. biggrin.gif

Pol se mi pa že v 14. al 15. krogu ikona za gorivo pokaže...Natanku sem za 23 krogov??? K mi je kr slabo ratal ko sem mogu v 18. krogu v bokse. In to s 3. mesta. Pol sem pa končal na 7. mestu :cry:

Link to post
Proti koncu pa sam v zadnjem ovinku zagledam da Mejak kuri pod havbo.

Ja sam res ne vem zakaj je zakurlo :? -mi ni kuhalo nič. Si mi pa lepo sledil, zmer tik za mano :)

Za naslednjo dirko pa (če bo mađarska): na tisti progi mi nek zvok spušča, ki je zelo živce parajoč. A ima še kdo tak problem?

Link to post
Bravo Marko! To je bila pa huda borba. biggrin.gif

Pol se mi pa že v 14. al 15. krogu ikona za gorivo pokaže...Natanku sem za 23 krogov??? K mi je kr slabo ratal ko sem mogu v 18. krogu v bokse. In to s 3. mesta. Pol sem pa končal na 7. mestu :cry:

Jaz sm natanku za 45 krogov :mrgreen: Se mi je pa v 3. krogu začel pregrevat tak, da sm mogu zgodaj šaltat in sm te komaj zadrževal zadaj :D

Link to post

Ja, kaj naj rečem... lepa dirka, škoda za Mateja Mejaka, bil je 2. pole pa nevem kaj je naredu, kar sem videl v ogledalih, se je nekje zapletel, škoda! Drugače pa skoraj mirna dirka, razen trenutka, ko sem bil na repu Alice, in se je le ta zaletel v gume pred menoj. Komaj sem ga obšel, je šlo za mm mimo... (drugič bodi malo bolj pazljiv, ne glej preveč v vzratno ogledalo, no ne skozi :) ). Potem pa samo še rutinsko do konca.

Upam da, bo v Avstriji na A1 ringu večja konkurenca, da bo vseeno malo bolj zanimivo!

Pa adijo v Avstriji!

Mitja

Link to post

Sn si zdej prov posnetek mogu pogledat skoz da sn vidu vse kreše izlete in prehitevanja. Uglavnem na koncu smo bli 4-je kar na kupu. Je pa res ful dobro vozit z toliko tekmovalci na progi.

Link to post
Upam da, bo v Avstriji na A1 ringu večja konkurenca, da bo vseeno malo bolj zanimivo!

Pa adijo v Avstriji!

Ja če ne boš delal spet nekih norih časov ;) -Kašn čas je kej dobr tam? -js sem nazadnje peljal 1:48.xx menda

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...