Skoči na vsebino

Nürburgring 24H - [4.6.2016]


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 75
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Sam če za 50€ pira spiješ si že pozabu da si tolk dal

ti pa resno ni šlo še nikoli skup...

Sedaj je prepozno. Ta dirka zahteva nekaj priprav in testiranj. Sem mislil, da ste na slo-racing že sestavili kako ekipo in da bomo kaj navijali. Jaz imam svoje vzdržljivostne podvige tam, ko Mar

Jaz ga vozim ene dva dni... Men je cool. Peljem že hitreje kot sem prej z Mercedesom res pa je, da me ta avto na momente hoče ubit. :D

Takoj ko zdrsne (ponavadi zadek) pri malo večji hitrosti sledi offroad , stena, kletvice, novo pivo :)

Recimo z Mercedesom se tak slide da relativno enostavno ujet.. Slej ko prej pa se navadiš kateregakoli :)

Link to post
  • 3 weeks later...

Mene mika, ampak kakor je Tomaž ugotovil:

15$+15$ za Šlajfo, 12$ za avto + 12$ za 1 mesec subscriptiona = 54$ za eno dirko... (če ne upoštevam popustov). Po vsej verjetnosti šlajfe ne bom več vozil - mogoče čez eno leto spet. V AC je zastonj pa je ne vozim...

Link to post

Takole jih lahko kupuješ

 

Capture_zpsssozhgaj.png

Vozi se zgornja, tako da mislim da jo lahko kupiš posebej. Kar se avta tiče, zaradi mene lahko šaltamo na CSpec, katerega mislim da imaš.. Evo profita za 27$ :)

Link to post

@edgeslo ne bo držalo. Potrebuješ šlajfo + GP,da dobiš gesamtstrecke. Torej posebej ne moreš kupiti gesamtstrecke,ker to je skupek prog za 24h dirke. Pa tudi,ko kupuješ imaš možnost samo  Nur GP ali šlajfa (turistenfahrten,industriefahrten),skupek teh pa je gesamtstrecke 24h.

Uredil - silicijeva dolina
Link to post
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...