Skoči na vsebino

3. Acropolis Rally of Greece (9.3. - 16.3)


Recommended Posts

  • Odgovori 37
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

odpeljal prvi dan ali raje receno noc. Kot se spodobi za nocne proge (da se podozivi Arnejevo zgodbo) sem se podal v napad v zgodni jutranji uri, ko je zunaj se vse temno in ko se pes dere na polno, d

Uff...tokrat je pa blo napeto... Pomanjkanje treningov v zadnjem času se je poznalo že na drugem hp-ju - preluknav gumo in zgubu ene 20 sekund...nato sm seveda poskušav cajt nadoknadit in je blo n

evo mal nočne vežnje +bonus frontflip

Posted Images

Itak gre od začetka s takim avtom kot je končal. Zdaj je odvisno... če je tak kot simmoniti reku lepo avto na 100%, pol še razumem da se "splača" goljufat. Če je pa s skloftanim pelau od začetka pa isuse se ga usmili.

Link to post

OMG! Po HP10 grem gledat rezultate, stisnem gumb, sliši se dvokratni klik in ništa, ne gre naprej nazaj, nič. Sledil alt f4 (druge ni blo), me da na HP1 :evil: na polno ponovno z oslabljenim avtom. Na HP4 na streho, pritisk naraščal, ok saj časi so bli malenkost dobri, na HP9 izlet v gore, čas bil skoraj poravnan od prej. Do konca še par manjših napak, avto procentualno v slabem stanju, ampak Lancer preživel še prevračanje čez kamenje na Perasma Platani, srečen in zadovoljen v cilju.

 

Vidim, da je Aleš nezadovoljen, ampak tak pač je, se mi pa lahko doda + 20 sec na skupni čas, np. Je pa se treba zavedat, da igra ima napake in je to moj prvi restart.

 

 

Uredil - mare87
Link to post

Naj gre vseskupaj u 3 pisane marjetice! Tole več kot očitno meni ni usojeno. Dopoldan na uradnem treningu vse funkcionira dobre 3 ure skupaj,prav tko na warm up-u,ko pa po kratki pavzi ponovno poženem DR se najprej skuja volan in se ne odziva,preklopim na drug USB ništa,odklopim vse kable,reboot in ponovi vajo.Tokrat vse kulj.Se zakadim pa klancu navzdol PuniM,vse pod kotrolo. HP1 mimo,HP2 mimo HP3mi...ejejej bi rekel Dr.Stare,Steam se odloči da bo prekinil sodelovanje in me fukne vn :P.  Al pa Grki nočejo,da jim maline popljačkam. Skratka en falus

Link to post
pred 30 minutami, mare87 je napisal:

OMG! Po HP10 grem gledat rezultate, stisnem gumb, sliši se dvokratni klik in ništa, ne gre naprej nazaj, nič. Sledil alt f4 (druge ni blo), me da na HP1 :evil: na polno ponovno z oslabljenim avtom. Na HP4 na streho, pritisk naraščal, ok saj časi so bli malenkost dobri, na HP9 izlet v gore, čas bil skoraj poravnan od prej. Do konca še par manjših napak, avto procentualno v slabem stanju, ampak Lancer preživel še prevračanje čez kamenje na Perasma Platani, srečen in zadovoljen v cilju.

 

Vidim, da je Aleš nezadovoljen, ampak tak pač je, se mi pa lahko doda + 20 sec na skupni čas, np. Je pa se treba zavedat, da igra ima napake in je to moj prvi restart.

 

 

Ne rabiš se sekirat ker nemorem nobenmu dodajat. Innocent until proven guilty. :D Sej zato pa je tak sistem.

Link to post

Pustiu za jutri še 3 hpje...hmm kaj naj rečem začetek relija katastrofalen ene 3x penalty 2x na strehi nič koncentracije tko da zares slabo. Nadaljevanje boljše celo z zelo razsutim hyundajem na posameznih hapejih pred simmonitijem samo kaj ko je overall predaleč :). Nadejam se tretjega mesta bomo vidli kaj pokaže še Mirč.

Link to post

Uff...tokrat je pa blo napeto... :)

Pomanjkanje treningov v zadnjem času se je poznalo že na drugem hp-ju - preluknav gumo in zgubu ene 20 sekund...nato sm seveda poskušav cajt nadoknadit in je blo na hp6 za nagrado poleg še enkrat preluknjane gume še izlet v grmovje in zgubljenih okol 30 sekund... :S 

Naslednjih par brzincev sm še mislu da sm dobr pelju, pa se na cajtu ni poznalo kej dost, tku da sm se na polovici rally-ja že nekak sprjaznu da je Simmoniti tokrat neulovljiv in sm si za cilj zastavu prist na drugo mesto.
No, v tem lovljenju sm nekak dobu spet taprave občutke in opazu, da so tud cajti dost boljši pa tud zaostank za Simmonitijem se je manjšal v lepih kosih...pa sm si ene 5 hp-jev pred koncem reku dejmo probat, mogoče pa celo rata...
Do zadnjega hp-ja precej čiste vožnje, cajti lepi, zaostank se je lepo zmanjšav ampak še zmer pa debelih 8 sekund...nč, gremo na mrtvo... :D in dobesedno na mrtvo je tud šlo - koncentracija na višku, utrip pomoje blizu 180 (po koncu sm se še par minut tresu, hehe... :D). Ratalo za rečt brez napak, je blo pa dobesedno na meji cev cajt... :)

Uglavnem Simmoniti, odlična borba je bla to danc... čimveč takih... :)

Pa srečno še ostalim ki imate za odpeljat... :)


 

Link to post

Lepa, FiZik. Sem že mislil, da se mi je Marija prikazala danes in bom enkrat za spremembo prvi, namesto večno drugi. Pa nima veze. Čestitke za nepopustljivost do konca, ki se ti je obrestovala.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...