Skoči na vsebino

2. Rally Sweden (24.2. - 2.3.)


Recommended Posts

  • Odgovori 34
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo prišel do cilja. Spodnja slika opiše reli po Švedski. se vidimo v Grčiji

Da neboste v skrbeh.  Danes ob 00:00 se odpre štart. Je pa zadeva precej mila kar se servisov tiče in tudi krajša napram MC.

Moj inner tajming me je rahlo zjebal,po ne vem kateri logiki sem bil prepričan,da jutri še en dan in ko sem mal po osmi uri vrgel pogled na rezultate,sem šele opazil da so samo še švoh 3 ure do konca

Posted Images

Smola. Kaj si pa na zadnji progi počel, da si zgubil nekje 10 sekund? Zgleda, da se mi je tokrat nekaj počasnejša vožnja obrestovala. Nisem vozil na rezultat, zato sem se podal na progo precej zgodaj. Hotel sem brez težav priti do cilja, da prinesem nekaj točk za teamsko uvrstitrev. Za svojo se bom boljh potrudil v prihajajočih držabvah, ki so mi bolj domače, kot Švedska.  Ampak očitno mo bilo tole tako slabo. Z divjanjem bi , če ne bi naredil nobene napake, glede na svoje čase, pridobil še kakšno minuto, vendar je vprašanje, kolikokrat bi se mi zgodilo kaj podobnega, kot se je Darjanu, in v končni fazi bi bil rezultat verjetno slabši.

Veliko sreče še vsem ostalim, ki niste še vozili, oziroma ste nekje na polovici.

Link to post

Hm po počeni gumi in po prevračanju na 13. hpju sm verjetno malo preveč na silo in jezno začeu vozit in rezultat se je pokazau na zadnji preizkušnji ko sm vozu malček po celcu in gledalcih :). Naslednjič uzamem tvojo taktiko očitno se obrestuje :D

Link to post

Evo odpeljal vse v enem stintu. V prvem delu sem se malo zakotalil po strehi, prebil eno gumo in to vedno na istem mestu (spust pri rdečih hišicah)... Na koncu pa še kriza s hladilnikom in motorjem .... kr znoru bom ker morem glupe % popravljat namesto, da bi mi nove kose namontiral [opa]

Drgač pa tale Švedska je nora! Ko enkrat padeš v ritem je prov užitek furat.

oJUiZJA.jpg

Uredil - Gantar
Link to post
pred 6 minutami, Gantar je napisal:

Drgač pa tale Švedska je nora! Ko enkrat padeš v ritem je prov užitek furat.

 

Poskusi s Pežojem T16. WRC igračke se saei peljejo.

Uredil - Simmoniti
Link to post

Pa sm tud jst konču...
Morm rečt, da sm kar presenečen nad dobro vožnjo oziroma predvsem na vožnjo brez večjih napak.
Glede na to da švedske nism poznu skor nč, sm se zanašal uglavnem le na sovoznika... je pa to, da v drugih državah poznam proge takorekoč na pamet in sovoznika sploh ne poslušam več ratu mal problem na švedski, k ga ne znam več dobr poslušat očitno in sm marsker ovink preslišav... :D na srečo so ble posledice večinoma le brezvezno zaviranje pred kšnmi flat out ovinki... :D
Drgač pa spinov je blo kar en par ampak je sneg na srečo mehak... :)
Je bla pa kar borba prvi del, drug del je nekak šu mal bolš ampak daleč od kšnih optimalnih voženj...predvsem na ransbysater in vseh izvedenke tega hp-ja mi nikakor ni ratal dobit nekga tapravga ritma vožnje, sm se cev cajt le bolj kot ne lovil po progi...ostali mi mal bl sedejo, čeprov tud tam se da še velik dobit... :) 

Lep rally in lepa borba...Darjan škoda za gumo, drgač bi blo na tesno pomojem... :)

Pa srečno vsem, ki boste še peljali
 

Link to post

Sm se brez nekega zagona pognau na švedinjo, pogruntal, da pa le ni tako slabo vse skupi. Prvi dan šel z manj napakami, drugi dan se je že sukal kot pr norcih. Tretji dan pa full attack. SS17 prebil gumo, in motal ko bolan po unih flatout sekcijah. SS19 sm se ga spustu brez prebite gume, za najhitrejšim WRC zaostal samo 12 sec, SS20 pa samo 9.9 sec. :D

Mi nič ne pomaga, ko je Kurent kar naenkrat dobu turbo in držal lepo prednost nekje po polovici. :D

Link to post

Po dolgotrajnem okrevanju po nesreci v MC, so tudi mehankarji ze zgubljali voljo, da bo avto do Swedske spoh popravljen. Vitalni deli so bili poskodovani, tako da smo sele danes 6 ur pred koncem brez nikakrsnega treninga in setupa morali podati na sneg opravit ligasko dolznost s sposojeno turbino.

Ker se je grip po 14dneh nic voznje ze zgubil, pogum pa je rekel PuniM!!!! je slo v 5 ali 6 HP cisto na zacetku kolo in me postavilo v dilemo...zamenjat ali odvozit po feltni se 4/5 proge...ker je pac treba PuniM sem po Feltni kar odfural do konca, kar pa se ni izkazalo za ravno pametno odlocitev, saj je avto tekom voznje se bolj trpel, casovni zamik je bil pa se hujsi kot 1 minuta pa pol, kot bijo senkal za Vulkaniziranje Nexen gume pri lokalcu.

Pac odlocitev je bila moja in pozret jo je bilo treba...ker sem moral odfurat v kosu so se okoli 14HP ze zaceli pojavljati "jebe se mi ze sam, da bo konc" prisluhi iz ozadja. Bil sem notranjo bitko s koncenracijo in sabo, ter snegom...klel ko madzar in nato se vidim, da lahko konkuriram Kurentu. Malo je stvar postala bolj zanimiva in nekako mi je v kosu le uspelo prilezti do konca ter celo zastavljen cilj doseci in preseci.

 

Pohvale Arne za razgiban rally sva pa nekaj casa skupaj tiscala.

 

7E04652452B9B9572E6F368C4A39F2EF84E6A6EE

 

Link to post

Moj inner tajming me je rahlo zjebal,po ne vem kateri logiki sem bil prepričan,da jutri še en dan in ko sem mal po osmi uri vrgel pogled na rezultate,sem šele opazil da so samo še švoh 3 ure do konca in treba je bilo v akcijo. Pričakovanj tokrat ni bilo sploh,ker mi je bila Švedska popolna neznanka,ampak odpeljat je bilo treba.

Rezultat?

1x presekana guma
1x (sicer krasen) dvojni sodček,ki pa se je žal končal v malinah
cel kup piruet in ostalih figur izraznega plesa (#DrStare)
ter prav tako ceu kup žrtev med občinstvom

Bo na Acropolisu upam bolje ;)

Link to post
  • Domc unfeatured this tema

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...