Skoči na vsebino

Kaj poslušate?


B_U_R_I

Recommended Posts

Sej mogoce sem ze reku. Starejsi sine presenetu. Nikol si nebi mislil. Tip se ni ucil pol kurca, razen zadnji teden ga pa res ni bilo iz sobe, pa na racunalniku. Bil tretji najboljsi na gimnaziji Kocevje in ima 84 pik, kar pomeni, da je tudi po vsej verjetnosti prisel na edini faks, ki si ga je izbral, brez opcij za sekundarca...Mudwell!!

 

Priklon z moje strani...in njegov komadek

 

 

Link to post
  • Odgovori 1,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

2021 se je zacelo dobro...v sluzbi delamo kot debili..sicer od doma a vseeno se toliko vec, ker smo ko bajagi vedno "na voljo" a vsaj delamo! Svet se spreminja, Na nas je pa zdej, kako bomo vse t

Posted Images

Res da se lahko ze predalckam med stare pohotne dece. Sam resno a ni to tako pristno sexy, pa je mamca zdej starejsa od mene.

Se cuti to ne-narejenost al sem sam jaz tak?

 

 

Link to post
  • 2 weeks later...

sry...sem sele danes prisel z morja in zamudil nas petek.

tastr...tole ni bilo cist kul...sparina velka, pircek je poniknu takoj na tej vrocini. Me ze mal skrbi :D

 

Kakorkol, lepo smo se imeli. Pomanjkajnja turistov od nikjer, kar se govori. Smo pa se imeli na nasih secret lokacijah, kot druzina zadnih 12 let (upam da ne zadnic) fucking EPIC! Je pa 7 dni dost. Ko prides domov je se lepse :D

 

 

YPD6obfww_-1l8vwkeOYaLVX4a6-jZwAYjNhP4__vriyHyhImSJzK99sDR_DhYg9hPft-rVuveUuV0hHasHfc6SzK7cazTFxkSbHj3XZ1DPtXLbahFO6A95vZUCFtypgFPRmP9RaR7JFac9qMdLRkXvRH0e4RVAcSRWgSrVezeDq6YkImYRi6FKXMGiP0r03ZbKKuizIanQUAMszcWrz9C9JCOXe1Qka9MwWQ9j08xDziOcQNd528iN6XKBnEsVMpFMUswVx0KKeo-SMHaZ9yxkQDiE3RNlLh7cqqhfm1BuAYGt6vwIn84zdKcWk-3ZGvCdvNCaNKfNQ7UbryImCR7BXA0q6e_nQaqc-rDJkMZq20pROWUcLo2q6lD7UOWq5nYeyy-UMcykEaaje4K_kgV1Vo5RlLaiLnbaxeVZ0iyJQUayzVrWfrBbhjhsKXw1T6BR6c15HlCpAp-CpbxBubCrMYoEcwliNjHGWEC-G4inqYzEPh5JbK1NUqM_Jz2JDesYBxUSN42pa_07brGPGTNWkXMb1unXdiK8I_edkKXGpM5Gv6q8v8tcy6yY-vvuR6oyUFaVLad7jIybHCdNvyxEdaVOP2we2qmu-UDLsi9oV7Mmhlmbm1aLURRQ5X0dI0-QlwI5ctnaUilyRBbOBtzuPyPbTHVzqAmGEC5BQbJqpyvg-7sT2K5ks549f=w1318-h988-no?authuser=0

Uredil - AliBuggy
Link to post

https://photos.google.com/share/AF1QipMkZW6YY4DxULvcRsp7CoRuuFnp2jGL1wDHvW7VUQxy5YOXfjD6v3gcEM1k_nYlig/photo/AF1QipP8_2de2nnKL_fTWaNUeMp4B9NCYx8Az5ub37GH?key=eGVTSDVnLVJLblVxT3lwVTQ0ODh0Q1p4RjF6TlN3

 

Druzabna igra Activity in druzenje z najstniki. Naveza enega stragega prdca in enega najstnika v teamu...zabava zagotovoljena :D

 

Uredil - AliBuggy
Link to post
  • 2 weeks later...

Moji zlati deci. Mal delam distance. Razlogi so sicer se konfuzni a odlocitev je moja. Prevec navad vcasih tudi skodi. osebna konsolidacija pri meni. Stari prdci rabimo vcasih tudi to. sry!

 

 

Uredil - AliBuggy
Link to post
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Zivel za muziko nikoli mainstream. Obozevali smo ga vsi navdusenci osnovih vrednot...Moje spostovanje, ker je moja genarecija!

RIP legenda!

WTF..nikol jebal sistema..woohooo

 

 

 

 

 

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...