Skoči na vsebino

Kaj poslušate?


B_U_R_I

Recommended Posts

oho edge se je razpizdu? Tale tvoja je res odvratna..mene je tudi odbijala, Sumim, da ti moja ni bila vsec zaradi dolocenih spominov ali pa si sovrazil a-ha ovitke na zvezkih svojih sosolk. Je pa res da smo pubertetniki imel kar nekaj for takrat ;)

 

 

 

Link to post
  • Odgovori 1,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

2021 se je zacelo dobro...v sluzbi delamo kot debili..sicer od doma a vseeno se toliko vec, ker smo ko bajagi vedno "na voljo" a vsaj delamo! Svet se spreminja, Na nas je pa zdej, kako bomo vse t

Posted Images

  • 2 weeks later...

Manceva muska mi je kul, res..je tud on nostalgik v svoji muski!

Smo pac razlicni in tako je prav. Dokler je neko spostovanje in toleranca stvari stimajo.

 

JAz sem bil recimo ponosen nase, ker sem tamalim dal lekcijo ta teden.

 

Res vse znata zvohat na netu. Problem je bil ker sta nekje v uses dobila eno melodijo, ki pa jo nista znala pol najdt. Cel teden sta se mucla lejmerja :D

...in pela AAAaaaA, AAAAaaa, kot da bo kej pomagal :D

V bistvu je ratal interen joke, ker sem jaz vedel za kater komad gre pa sem jih drzal na zerjavci....Kako bos nasel to na YT..ce imas zgolj AA refren..ja decki ni vse znanje na internetu :D

 

 

Link to post

Nic ne recem. Tale korona izolacija nas je za dobre dva meseca prisilila na out-of-the box zivljenja in pocasi se bomo z junijem zaceli vracati na lokacije in s tem tudi utecene rutine.

Stvar je glih dobr zalaufala pa je konec :D

Ne resno. Dejansko sem opazil in po pogovoru s projektnim vodjem tudi dobil potrditev, da smo bili kot team dosti bolj produktivni in agilni, glede na to kaksno paniko smo imeli z narocili, pa sploh!

Sam pri sebi sem opazil sledece. S postelje sem se kot vedno fuknil pred 6AM. Nekaj pojedel in skuhal kavo. Sel v session room/pisarno naredil login in pocekiral emaile. Ce je bila kaksna panika sem postoril potrebno, drugace pa nadaljeval z zacrtanim poslom od prejsnjega dne. Ker imam znotraj projekta neko specificno nalogo (CM - buildi - deployi) sem kot drek vedno zadnji v vrsti.

Tudi danes recimo cakam, da bo kej pa so se dolocene stvari z mergi zapletle in jebat ga...grem jaz na kolo in naredim eno 40km furico z 1000m visincev, ce bo kej ko pridem bom naredu, drugac bo pa glih dobra podlaga za kaksen petkov pircek.

Tega po starem nacinu nikakor nebi mogu naredit, poleg tega bi na cesti pustil 2 ure casa in zivcev, ki sem jih "dal" projektu.

No in zdej pisem "s sihta" pocas koncujem svoje stvari in se sprasujem...da tole delo od doma, ce nisi res obvezen biti fizicno na lokaciji, je dost boljse za delodajalce in vprasanje je tudi koliko casa bi dejansko lahko tako res delali (delam(o) prakticno mnogo vec kot 8 ur - vsaj jaz jih pisem pa 8) dokler nam nebi dopizdilo?

Stvari se spreminjajo. Tokrat smo bili prica enega "pilotskega projektica", ki zna kmalu postati vskdanjost  Stari prdci, ki imamo vgnezdene navade, pa se temu bolj ali manj uspesno prilagajamo. Sej ves tisto o navadah in zelezni srajci ;)

Ajde decki...koncam pol pa pirckat!

 

Uredil - AliBuggy
Link to post

danes matura za starejsega sina...drzim pesti!

Ce je samozavesten? O ja bitzchezi! Tip je vreden svojga dnarja...

 

 

 

Ponosen sem na njega.. sam tega ne bo nikol prebral. Ja sem pa pain in the ass, pa rada se imava, sam tezko si pokazeva!

Uredil - AliBuggy
Link to post

Sobotna slovenscina sla po kriticnih ocenah dost kul, cetrkova geografija tudi...jutri se matematika v certrek, pa se fizika.

Pol pa sledi ustni del. Kako je prikazal zavzetost, brez da mu kdorkoli kej tecnari je bilo zame presenecenje in to pozitivno. Zelo sem ponosem nanj, bolj kot sem spolh lahko pricakoval. Podcenjeval sem njegove ambicije in organizacijo.

Tako se ucis od otrok. Presezejo tvoje predikcije in strahove potem se za zacnes zavedat, da jih v bistvu vec ne varujes..so odrasli ampak dusis, takrat je cas da stvari pretehtas in se umaknes.

 

Upam da to storim pravi cas.

 

 

 

 

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...