Skoči na vsebino

Kaj poslušate?


B_U_R_I

Recommended Posts

to legendo me je malce sram prilimat trnutno sem, ker si zasluzi nek drug tretma.  Je pa dejstvo, da marsikdo ne pozna njegove  izpovedi, kar je zalostno...pravzaprav, njegova muzika je nekak tako osebno izpovedna, da se pocutim povezan, samo da se jaz ne znam izrazat drugac kot na pisti :D

 

 

Link to post
  • Odgovori 1,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

2021 se je zacelo dobro...v sluzbi delamo kot debili..sicer od doma a vseeno se toliko vec, ker smo ko bajagi vedno "na voljo" a vsaj delamo! Svet se spreminja, Na nas je pa zdej, kako bomo vse t

Posted Images

pravila so pravila in ce se jih ne drzis si pac kaznovan :D

uradno sem klasificiran med naglusne. Po vseh testih so ugotovil, da v mozganih z receptorji ni nic narobe, so pa problem slusni organi, kjer pa nimas kej cajtat. To je to za ta dnar pravjo. Jebat ga. lahk bi bilo se hujse, tko kot par let nazaj, ko nisem mogu zaspat saj sem poslusal nonstop svoje srce kako bije v levem usesu. Jaz temu pravim zmaga, adapatacija in gremo naprej.

kredibilnost glede izbire muzike je sedaj padla se bolj pod plafon, kot dosedaj, a se ne pustim motit :D

 

ce je meni vsec kot naglusnemu, BTW nad 10Khz ne slisim kobajagi, bo pa sporocilnost tista ki da lift :D

Smo pa ljudje prilagodljivi in znamo marsikater fail kompenzirat tako ali drugace.

 

 

 

 

 

Uredil - AliBuggy
Link to post

ce pa zdej nisem cist Bradley pol pa res ne vem :D

 

..da ne bo drame: ne zivim od glasbe, pa moja zena tudi ni iz teh vod..me je ja pa kot veste ta film takrat zelo dotaknil.

 

je pa kewl met skupne skillse :D

 

Uredil - AliBuggy
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...