Skoči na vsebino

Kaj poslušate?


B_U_R_I

Recommended Posts

Ko je vse ze skor fu*king perfect

bemti vcasih te mora streznit kaksna sokantna novica, pa zacnes o prioritetah mal razmisljat.

Spet sem se zaljubil..pa ne moji povedat ker Flojdov noce slisat :D

Link to post
  • Odgovori 1,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

2021 se je zacelo dobro...v sluzbi delamo kot debili..sicer od doma a vseeno se toliko vec, ker smo ko bajagi vedno "na voljo" a vsaj delamo! Svet se spreminja, Na nas je pa zdej, kako bomo vse t

Posted Images

dost surovo in vsecno, ceprav skomercializirano. Ja poslusam in iscem nekaj pod radarjem z vsebino.

Pocas bom mogu menjat avto, pa mam cist jebo kerni nic pametnega zunaj. Moja pa noce met nekega rat style sleeperja :S

Link to post

Tale komad me pa spremlja ze kar nekaj casa. Asociacija je vedno nekako na lepe trenutke...Ko sem se pri Jerovsek computers kot student kombi vozil po Sloveniji je bilo to na kaseti, ko sem se iz Kopra ali Murske Sobote peljal nazaj v LJ okoli 1AM

sharam se z vami..gl hf!

 

Link to post
  • 1 month later...

hehe @mancSLO...bemti decki vidim, da sem vas res pogresal...banda bencinarska :D

Prasinarji kar lepo zmorejo brez mene nic bat. Sva pa z @n1vekk na vezi preko ZS in pravi, da se lahko joinam tudi ze po startu, gre pa pri meni bolj za mentalno blokado, ker se mi je spil res zameril na prejsnih ligah, ker se mi je kar na dveh dirkat sesul in s tem avtomaticno DNF, kar je unicilo ves dotedanji trud. Pol je nekak prisoten malce grenak priokus...se zdej ne vem a je masina al spil al driver al pa zvezde niso poravnane pravilno :(

Nisem pol DR2 iz jeze kar nekaj casa vozil, pa grem pol 27.8 probat, ko je bil update pa vidim da kot lasnik delux verzije tudi na ene daily evente ne morem vec, ker so bili zgolj za sesson 3 :S

CM ...srackate ga :D

¸

Link to post

Poletje je bilo vroce. Ne vroce zgolj v dobesednem smilslu. Otroci so vedno bolj samostojni, men se pa zena vedno bolj sexy zdi. Dejansko sem ratal fuknjen nanjo...bolj kot kadar koli. Pocas nastaja trenutek za naju, najine zelje...kdo bi si mislil.

 

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...