Skoči na vsebino

Kaj poslušate?


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 1,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

2021 se je zacelo dobro...v sluzbi delamo kot debili..sicer od doma a vseeno se toliko vec, ker smo ko bajagi vedno "na voljo" a vsaj delamo! Svet se spreminja, Na nas je pa zdej, kako bomo vse t

Posted Images

Hehe, za Sandro itaq ni čudno, pač "ikona" neke generacije, za Hendrix-a pa, prvi je uletel na search, pa ni tolk švoh da mu ne bi kakšen klik več privoščil :D

Hehe, lejta kaj sem našel nehote... vokalno so češlje do jaja 😍

 

Link to post

tole je pa men najbolj huda bejba tud v kasnejsi karieri..Gwenka, ce ze hoces neko sexipilnost zganjat

majke mi da cutim kwa dozivlja!

Uredil - AliBuggy
Link to post

@edgeslo ker isces kot jaz raritete z nostalgicno noto ena zate..

 

tip je tecen, bi ga najrajs okol kepe, sam je pa to zvenel tist cas vedno okol. Spomini so varljivi.

Uredil - AliBuggy
Link to post

Itaq se išče stare in zanemarjene komade, to kar vrtijo nonstop je že itaq zlajnano pa včasih tud ne tako dobro kot hočejo mediji predstavit :D

Recimo kdaj si nazadnje tegale slišal  ? :D

 

 

Link to post

mene si dubu na tapeto edge...po pravici? V sluzbi imam na playlisti tocno tega,ker ko sem siten in mi kej ne gre kot si zamislim, si JonnyB zavrtim.

 

Drugac pa ja. Midva glih ne moreva biti sodnika. Je pa muzika dandanes zlajnana, sploh me moti ker dolocena glasba tudi slovenskih ustvarjalcev ni slisana v primetimeu. Najbolj mi gre na ku*** pa Ray kreten s svojim haremom, ki je zastrupil slovensko popularno glasbo...se bolj grem pa na kur*c sam sebi ker poslusam radio 1 kjer so zgleda teli priviligirani zgolj zarad radarjev in Avdica in pol zacnem tapkat na kurceve Rayeve zlajnane in brezvsebinske debilne kvazi hite...za kozlat!

 

Uredil - AliBuggy
Link to post

Hehe, no sej sva si na istem.
Jaz sem že davno tega dal radio in TV na blacklisto. Pogledam/poslušam sem pa tja ,drugače pa pustim, da gre vse ta današnji BS lepo mimo mene brez da za njega sploh vem. Pač danes je kvaliteta muzike pogojena očitno s tem koliko denarja zaslužiš oziroma koliko ga lahko tvoj blesav izgled, prtegnjeno obnašanje al pa dobre obline prinesejo založniku....
Ne velja to vedno in povsod samo v večini primerov pa definitvno, ker drugače naj mi kdo razloži našega Fredy-ja in podobne primerke. :D

Nisem šansonjer tip, sam jebiga, komad je pa po 30 letih še vedno top :)

 

 

 

Link to post
pred 1 minuto, Lojzze je napisal:

@edgeslo sramotno da si pozabil na:

fuj in fej te bodi

Hehe sem hotel Das boot prilimat pa ne vem zakaj ga nisem :) Se pa na tega konkretnega res nisem spomnil :D

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...