Skoči na vsebino

Kaj poslušate?


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 1,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

2021 se je zacelo dobro...v sluzbi delamo kot debili..sicer od doma a vseeno se toliko vec, ker smo ko bajagi vedno "na voljo" a vsaj delamo! Svet se spreminja, Na nas je pa zdej, kako bomo vse t

Posted Images

pred 45 minutami, AliBuggy je napisal:

enkrat bo tud men ratal razumet pistarje :D

do takrat je pa tole moj zvok...ce ne bo Murn brisal. Boxer all the way!

 

BTW....bakica po domace pravmo temu stroju :D

A mislš, da bi bli še živi, če bi si lahko prvoščl vse te avte, k si jih želimo furat? :) Pa to bi skos tiščal ...

Link to post

pi*** ste vsi ene riti!

 

Spet postamo muzko ko je nam vsec....se zmer je 8. marec in dan za nase. Ja kaj ti delas se v lukni bos reku. True!

Sam z mojo imava ze tako stvari popedenane, da ve da je petek moj. Ne grem bejbe hajkat, ne! Druzim se z vami in sem zaradi tega cist kul, ker ni moznosti da bi naredil kasno neumnost na cesti ali pa s kako lovaco...sej veste kaj hocem povedat.

 

Je pa to njen komad.

 

 

Link to post

..ker navkljub prepovedi uleti dostkrat v session room, pogleda s tisimi lepimi ucki. Kaj cem stara pa vedno bolj skupi drziva...kdo bi si mislu. Ta njen komad je tudi odobren da gre na 60 jakosti 5.1 sistema!

 

 

Link to post

Z novo muzko ni dostikrat nič narobe... sploh ne z hiti, problem so izvajalci :D

Mi smo stara generacija in če ne moreš komada odšpilat brez na elektriko priklopljenega najnovejšega i7 z en kubik software-a... nas ne zanima... :P

 

 

 

Link to post

No ja, včasih rabiš i7, če hočeš  Fortnite špilat, to vseskup streamat in zravn še mal na kitaro zašpilat :) Tip je men car pa čeprav koncerti in albumi niso vsi na "prave" inštrumente zaigrani ;) 

 

EDIT: popravil začetek predvajanja

Link to post

jaz pa misim da me je pircek pozdravil in tole kar je Edge reku je samo OUW yeah! Jaz kot dinozaver rad slisim novo muziko a vse v dolocenih okvirih.

Quote

Mi smo stara generacija in če ne moreš komada odšpilat brez na elektriko priklopljenega najnovejšega i7 z en kubik software-a... nas ne zanima... :P

sinergija

 

Link to post

20 minut cez...se en komad moje drage zene, ki mi je rodila dva pridna in pametna sina...to zadnje je po meni :D

Ja se pred kratkim sva jih ujckala zdej gre starejsi na faks...cas leti deci zato ga spostujte. Vsak petek posebej!

sry...sem mogu!

Link to post
24 minutes ago, B_U_R_I said:

Commodore ZB v AUS :) Zdej te bo še zamikal dirko v krogu gledat :P

Jaz sem antisportnik. Nikolii nisem rauzmel navijacev takih ali drugacnih sportov.  S cim so oni lahko pravzaprav povezanimi z njimi, da se lahko poistovetijo z vsem tistim navdusenjem?

Povecini so tem sportnikom trenerji izven Slovenije (govorim za zimske sporte) fuzbal tukaj raje nebi vpletal. S cim sem jaz karkoli komorkoli pomagal, da bi se lahko poistovetil z njim?

Kako lahko potem sploh navijam za koga ali se pocutim vznemirjenega ob gledanju in ne da sem zraven v igri, kjer se carovnija dogaja?

Ko sem vozil piste z vami je bilo noro, ucil sem se in vseeno videl da to ni bilo zame...sem pa vseeno probal cel cirkus okol tega in je bilo noro. Navijal nikoli ne bom za nikogar, ker mi ta masovni spil smrdi...a ni bolj sam svojo sceno furat under radar...se nihce ne gre underdoga?

Franz je znal o tem nekaj povedat pred leti

 

Commodore ZB...ja to je prepakirana Insignia, GM concern.

 

Uredil - AliBuggy
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...