Skoči na vsebino

Kaj poslušate?


B_U_R_I

Recommended Posts

Stari, gremo spat, vsaj jaz grem.. Jutri ,khm, danes imava z @Tomaž Eržen 12h dirko,pa da ne zaspim za volanom je boljš da grem mal zapret oči :D

Čez par urc pa z nasmeškom novim dogovdivščinam naproti...  

P.S. : Super Petek, spet sem lahko par pozabljenih komadov dal v bookmarke , thanks ! [dance]

Link to post
  • Odgovori 1,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

2021 se je zacelo dobro...v sluzbi delamo kot debili..sicer od doma a vseeno se toliko vec, ker smo ko bajagi vedno "na voljo" a vsaj delamo! Svet se spreminja, Na nas je pa zdej, kako bomo vse t

Posted Images

da ne bo kdo mislil da sem kaksen refansist. Se vedno se sprasujem. FFS vozil sem 65" hrosca...fural cupo do vojske, kjer so uzival jo ostist :D...nikoli nebi zamenjal nicesar v zivljenju. Pononosen na dva fanta, ki sta vecja in pametnejsa od mene..morda zato...nisem vec pomemben za nobenega, ker sem dal, kar sem imel...sam razmisljam.

 

 

Link to post

srecno @edgeslo jurtri. BTW respect na tvojih enurance dirkah...cist prevec pro zame!

good luck mate...

ko ze mislis da imas cas v roki, premisli se enkrat. Easy in po pameti..strategija steje! Prasinar nasvet Sry :D

 

Moj petek je tud konec...GL

Uredil - AliBuggy
Link to post

brez zamere...danes mal mealnholijo tolcem, ker se smilim sam sebi. Najprej, ker me je kurcev virus snel v petek pol sem pa se dobro lekcijo na prasinah dobil in lizem ranjen ego :P

 

 

...no v bistvu lizem pocas pircek, petek je vseen tradicija :D

Uredil - AliBuggy
Link to post

...tole smo pa pomoje vsi poslusal vcasih...stare prdce mislim.

 

..takrat nekje nas je zacel scemet tam spodaj, pa danes imajo praznik nase pridne lepotice, ki so nas omrezile...sam recem.

Uredil - AliBuggy
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...