Skoči na vsebino

991 Cup @ Bathurst || 16.2.2016


skopusnik

Recommended Posts

  • Odgovori 194
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Še malo Britney Spears za dobro jutro Za same akcije dirke pa oglejte si zamexsov streaming,

sub 2:10 onboard, v srednjem sektorju pustil še 3 desetinke     

Posted Images

Pred 3 urami , enjoyer83 je napisal:

Še dobro da nisem imel nič časa za trening, mi vsaj ni žal, da sem zaključil takoj po prvem ovinku [ok]

Ja, po tem nisi mogel vedeti, da smo zmenjeni, da se do boksov privlečemo in nadaljujemo. So pač tam zadaj tudi borbe.

P: zabava

Q: še kar v redu

R1: zabava: žal Benediku v 6 krogu na začetku vzpona verjetno nisem polepšal večera.

R2: forza @Ale [dance]

Povzetek: super, da nas je bilo toliko. Manj super, da predno sem dojel, da se nekdo vrti pred mano, sem že butnil, tam gor na hribu. Bo vseeno treba fičote probat tud. No, pa 911 tud lahko še...

Uredil - mancSLO
Link to post

Prišel švoh 10 min pred koncem Q. Ene 4x zaporedoma nisem speljal T3. Potem mi je končno ratalo in uspel mi je hiter krog sub 2.11, kar je bilo dovolj za P5, če se ne motim.

Na dirki mi je v prvem ovinku uspelo pridobit par mest in sem bil en krog celo na P2. Potem se je začel mešat Terzić, ki je bil vidno hitrejši. Vseeno sem upal, da ga bom lahko vsaj malo zadrževal, saj so mesta za prehitevanja dokaj omejena. Na žalost se potem v naslednjem krogu zaradi zelo majhnega dotika ni izšlo, saj me je malenkost odbilo in zapeljal sem na travo. Tam pa se avto ni več ustavil in pribil sem naravnost v zaščitne gume.

Šel sem v bokse, potem pa od zadaj lovil počasnejše voznike. Prišel do okoli P10, potem pa naredil napako na vrhu hriba in spet padel na P15. Do konca mi je uspelo prehiteti še Marjana in zaključil na klavrnem P13. 

Fajn dirka, upam da nam rata kaj podobnega še ponovit v tako velikem številu. Verjetno bo naslednjič lažje za vse, če bo izbrana proga bolj prizanesljiva dirkačem. Bathurst je res neusmiljen.

Link to post

@baty Noro ! Res dober video . Še več takih posnetkov rabimo da jih lahko z ponosom pokažemo tistim ki mislijo da igramo igrice .

Malo šala malo res .  Ko te negdo vpraša po hobiji in mu odgovoriš simracing pa mislijo igrice špila ja . Če pa vidijo kaj takega pa čisto drugače zgleda , pol pa če še majo voljo poizkusit je pa že čisto druga stvar . 

Kapo dol za video .

Link to post
pred 29 minutami, ingange je napisal:

@baty Noro ! Res dober video . Še več takih posnetkov rabimo da jih lahko z ponosom pokažemo tistim ki mislijo da igramo igrice .

Malo šala malo res .  Ko te negdo vpraša po hobiji in mu odgovoriš simracing pa mislijo igrice špila ja . Če pa vidijo kaj takega pa čisto drugače zgleda , pol pa če še majo voljo poizkusit je pa že čisto druga stvar . 

Kapo dol za video .

Ja sej. Naš ta mal  sploh ne razume, ko mu rečem, naj neha igrice na mobiču nažigat. Še celo mene neki karnifla, da jih jest tud na kompu.[iz]

Link to post

hvala:oops:.......

lojzee--bom dal kaj od murkota drugič hehe

nene,sem naredil-delam videje od vseh mogočih zvrst muzike-metala,balkan celo avsenike[champ] sem že mel(3/4 sem jih žal 1xzbrisal z youtuba leta nazaj-žal(mona)) in delam po občutku-filingu:)

 

 

Uredil - baty
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...