Skoči na vsebino

VRbaty plac


baty

Recommended Posts

  • Odgovori 40
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo mene ...kje ste vsi?..hehe... Počasi sem si štimal sobco za vr zadeve,predvsem pa uredil simulator in pa...... Predelal g25 menjalnik in dodal ramokovo ročno.Vse skupaj se pa d

Tko nekako to zgleda zdaj....... Simvibe z poceni basšerkerji sem dal pod sedež in stopalke..... Stopalke v3 so na popravilu Uglavnem se ubadam z piljenjem filinga na simulatorju!)Zaenk

Žal kot sam svoj mojster nisem uspel.LFS sem takrat uspel zalafat,in tisti dan se je premikalo......in to je bilo tud use.Probal dat ene šušte(vzmeti) spodaj,pa mi je leseni podstavk na pol prelomilo.

Posted Images

Baty  eno uprašanje .  Ker vidim da uporabljava isti quick release .  Kaj tudi ti čutiš rahel "luft" med zobniki ?  Jaz ga in je malce moteč oz povzroča nepotreben ropot pri lažjem F1 volanu , pri   težjem obroču pa lahko pride celo do resonacije ki je zelo glasna . 

Kako si zadevo rešil ?

LP Goran

Link to post
pred 54 minutami, ingange je napisal:

Baty  eno uprašanje .  Ker vidim da uporabljava isti quick release .  Kaj tudi ti čutiš rahel "luft" med zobniki ?  Jaz ga in je malce moteč oz povzroča nepotreben ropot pri lažjem F1 volanu , pri   težjem obroču pa lahko pride celo do resonacije ki je zelo glasna . 

Kako si zadevo rešil ?

LP Goran

Ej 

Jaz sem imel isti release in je bilo moteče za pop...... zaradi tistega lufta. Znebit pomoje se ga ne da, ker sem probal vse načine razen varjenja. Drugače sem šel na plastične 3D print.

Baty top poštimano. [ok]

Prinesi wheel mimo,da popravimo.

 

Link to post

Ma pri meni ni nobenega lufta.....zaenkrat..hehe....Je pa res, da je to najcenejša varjanta(kitajska roba),tako da zaradi brutalne sile tega volala se zna sčasoma zrahljat okol robnikov.

PA tud če žačne kaj piskat....imam slušalke :DD

Občutki so pa fenomenalni.......

Ko s trezno glavo razmišljam....je  res predrago,:cry::confused::dodgy:

ma ko ga primem v roke in začutim vso njegovo čutnost in  trdnost [fbi] , ne obžalujem niti centa.

 

Ta zima bo najlepša dosedaj:D

IN g25 sem lepo predelal, volan + sekvečni menjalnik , vezje pa  lepo dal v škatlo.Edino elastike bom moral zamenjat z majhnimi vzmetmi tako na volanu kot tudi na menjalniku.

ps....ja ramok, en dan pridm mimo, da uredimo tiste  +ponorele+  gumbe.

 

2.jpg

22.jpg

Link to post
  • 1 year later...

a to si preraslo otrosko sobo za simroom uporabil, zgoraj na steni se mi zdi da vidim nekaj kar nakazuje na to. Otroci zrastejo in grejo, pa imamo spet cas zase :)

Uredil - AliBuggy
Link to post

Hehe ali... jih morm še nrdit....ma itak bi ga -jih dal na kaščo😁😁...

Ja manc,sm vidu u drugi temi....dizel team for ever hehe.....

Saj se navadiš Alkoro....na monitor pa nikoli več....vr je drug svet,druga dimenzija.

Že z DK2jem k naj bi bil slab,sem preigral-prevozil nešteto ur.

Edino,par mesecev nayaj sem spet upalil moj stari ps3 in naložil cod4 in sedaj spet igram pozno zvečer multy na tv kašno urco.

......................................................................................................................................................................................................

Več al manj vozim samo AC,ker je vrhunsko optimiziran za vr...dela gladko in se lepo vidi,pa še simulator dela fantastično in bp.Pravijo da je tud iracing na istem nivoju...sam košta.

Za drugo pa so problemi z optimizacijo na vr-ju.Dirt rally pa žal ne dela na wmr.

Ma itak sedaj ne rabim druzga.Urca in še kaj za AC,pa kak dan še kaj poletim.....AEROFLY  je dobr za vr.

Aja to sem še naročil,ker sem mali psihopat...samo ful že zamujajo.

klik

 

Link to post

tko ti bom reku...bolj si cuden boljse bos cez prisel, ker bos puriste zmedel. To zivljenje ki ga imas na voljo je teba zaciniti s cimvec izkusnjami, ce je le moznost. Pa kot je ze stara mama govorila vse v merah normale :)

 

Podpiram tole tvojo idejo in jo bom spremljal, ker mi je zelo zanimiva, Respect!

Uredil - AliBuggy
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...